Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy dzieci tak do roczku pytam czy wychodzicie teraz gdzie z dzieciami jak

Polecane posty

Gość gość

widzicie co sie teraz dzieje ,znaczy sie jak panuje teraz grypa żołądkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a panuje? nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzieciami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz moje dziecko jest już starsze, ale od zawsze wychodziłam nie zważając na panujące epidemie :) ale moje dziecko raczej nie choruje, tylko raz miało katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, każdy wie o co chodzi ale wiesz. trochę wstyd, że dorosła kobieta nie potrafi się wysłowić w sowim ojczystym języku i wali takie byki jak dziecko, które dopiero uczy się mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co? Oczywiscie,wiekszosc czasu jestesmy poza domem,nie nawidze kisic sie w domu jak piekne slonce za oknem. Po sniadaniu idziemy na spacer,zakupy,na plac zabaw do dzieci,wracamy na obiad i drzemke a potem znow w swiat wybywamy,chodzimy karmic golebie,spacerowac po starowce,czasami zachodzimy do sklepu,wracamy na kolacje i kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ponoć panuje , ja z moją 1.5 roczną nie wychodziłam własnie w tym okresie a i jelitówkę przyniosł mąż z pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żart chyba
ja swoadomiowie chodze wszedzie tam gdzie panuje jakas choroba, jak slysze ze ktos ma ospe prowadze dzieci, nigdy do glowy nie przyszlo mi zeby sie w domu ukrywac. A w efekcie moje dzieci i tak nie choruja co jest dobre i nie dobre, bo opsy złapac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ospy lepiej nie łap, często są powikłania i kończy się w szpitalu. Moja sąsiadka ucieszyła się jak starszy syn przyniósł ospę ze szkoły, bo chciała, żeby i młodszy się zarazł i miałaby z głowy. Młodszy się zaraził a i owszem, krost tyle, ze nie było go widać, nawet w nosie i na policzkach w środku, gorączka 40 stopni i 8 dni w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×