Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dirmira

Kiedy widać ruchy dziecka przez brzuch?

Polecane posty

Gość dirmira

Jestem w 18 tygodniu pierwszej ciąży i właśnie od paru dni wyczuwam delikatne ruchy :) Zastanawia mnie, kiedy te ruchy będą widoczne przez skórę, czy dopiero w 9 miesiącu? I kiedy mój mąż po przyłożeniu ręki do brzucha będzie je wyczuwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbtbhrtnmryf
ja pierwsze ruchy poczułam w 16tc, a mąż wyczuł ok 21 tygodnia. W 22 było delikatnie widac kopniecia na brzuchu. Teraz jest 31 i cały brzuch skacze. Ogólnie kazdy lekarz mowi że szybko czulam ruchy, może to przez to że mialam bardzo chudy prawie wklęsły brzuch przed ciązą a tym samym prawie zero tłuszczu na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirmira
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 26 i spokojnie u mnie bylo widac juz od 23-24 teraz dziecko tak kopie ze jak przytulam sie do plecow meza brzuszkiem to maly solidnie go kopie ;) a brzuch faluje nawet przez ubranie widac . A co dow wczesnego czucia ruchow ;) to to napewno od plaskosci brzucha nie zalezy ;) ja plaskiego nie mam a tez w 16 juz czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la maciorra
wtedy, kiedy masz usg widac PRZEZ brzuch...muahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam ruchy ok 17 tc, widoczne kopniaki były ok 30 tc,mąż wyczuwał ok 21tc. Ale powiem, ci że że ostatni miesiąc, będziesz się modlić,żeby dziecko się tak nie wierciło. W pierwszej ciąży syn był umiarkowanie *****iwy,ale córka która ma teraz 3 miesiące tak kopała,że ryczałam z bólu, bo uwielbiała mnie kopać po żebrach:( na szczęście moja mała już jest na świecie a bóle ciążowe i porodowe już są zapomniane. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ruchy zaczęło czuć między 16-17 tygodniem ciąży i to od razu bardzo wyraźne a czasami bolesne. Od razu było także widać po brzuchu kiedy się przekręca a mąż też czuję kopnięcia. Jestem szczupła i nie widać po moim brzuchu jeszcze ciąży, pewnie dlatego ruchy są tak wyraźne .... Maluch ma mało miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga.,_

Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu, aktualnie jestem w 21 tygodniu i wczoraj po raz pierwszy zauważyłam delikatnie na brzuchu kopniaki, a brzuch mam spory, dużo tłuszczyku 😃( pamiątka po pierwszej ciąży) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja widziałam bardzo szybko. Czułam ruchy już w 16 tyg. A widziałam na brzuchu koło 18-19 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja widziałam bardzo szybko. Czułam ruchy już w 16 tyg. A widziałam na brzuchu koło 18-19 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

U mnie jak wyżej. Jestem w 19tc i widać wyraźnie kopniaki. To moja druga ciąża. W pierwszej nawet w 30tc były słabo widoczne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaha
Dnia 5.11.2019 o 12:01, Gość Olga.,_ napisał:

Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu, aktualnie jestem w 21 tygodniu i wczoraj po raz pierwszy zauważyłam delikatnie na brzuchu kopniaki, a brzuch mam spory, dużo tłuszczyku 😃( pamiątka po pierwszej ciąży) 

Tłuszcz pamiątką po ciąży ?  Tak sobie tłumacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja czuję ruchy od 18 tygodnia ciąży, mąż od 20, a widać je od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralik

Ja zaczęłam czuć rachunek od 16 tc ale na początku bardzo delikatne . Takie mocniejsze już wyczuwalne tez dla Męża Ok 18-19 tc . Teraz jestem w 24 tc i mała kopie już mocno jednak nie widzę tego przez brzuch może temu,ze mam tez trochę sadełka na przędzie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

26tc u mnie widać od kilku dni ale mam łożysko z przodu wiec ogolnie pewnie wcześniej powinno być widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
 

Tłuszcz pamiątką po ciąży ?  Tak sobie tłumacz 

Jak przytyla w ciazy, to tak po ciazy. Co za ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×