Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WST818

Samochód z Niemiec ,pomocy .

Polecane posty

Cześć. Od kilku dni zmagam się z myślami , czy istnieje opcja sprzedaży samochodu w Polsce na niemieckich blachach (nie tymczasówkach) oraz nie opłacanym ubezpieczeniem w niemczech . Dodam ,że ubezpieczenie samochodu nie zostało uregulowane od 3 miesięcy , z powodów finansowych. Może firmy skupem aut zainteresowani byli by kupnem , istnieje taka szansa by został sprzedany w polsce ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby samochód mógł zostać zarejestrowany w jednym kraju musi zostać wyrejestrowany w innym. Tak stanowi prawo, ale ja bym się przeszedł do wydziału komunikacji i zapytał, bo jak byłeś właścicielem w Niemczech to może jakieś mienie przesiedleńcze? W filmie wesele mieli taki problem z audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do Niemiec do wydziału komunikacji, powiedz że auto rozbite, spalone , nie istnieje i chcesz je wyrejestrować bo jesteś inwalidą po wypadku i nie stać cię żeby jechać do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie problu z zarejestrowaniem samochodu w pl kiedy zgłosi się , że jest po wypadku ? nie dostanę po kieszeni skoro mam 3 miesiące nie opłacone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciala sie dowiedziec, czy jesli chce sprowadzic samochod z Niemiec to musze potem przetłumaczyc dokumenty na polski? I czy http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/ bedzie do tego odpowiednim miejscem? zupelnie nie orientuje sie w takich tematach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×