Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najlepsze biuro rachunkowe Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Od trzech lat współpracuję z http://pimag.pl/ i to jest współpraca naprwde na bardzo dobrym poziomie. Mają fajnych księgowych, sprawnie wyjaśniają nawet bardziej skomplikowane sprawy, tak więc polecam. Rozliczenia bardzo dobre, dokładne, w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaFrania89
Dla mnie najlepsze biuro to Super Księgi z Łęczyckiej we Wrocławiu. Polecam w stu procentach http://superksiegi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Osobiście chwalę sobie współpracę z biurem Meritum pani Jędrzejczak. Pani księgowa jest profesjonalna i rzetelna. Terminowo wywiązuje się ze swoich zadań. Dodatkowo jest też bardzo sympatyczna. Kiedy jest potrzeba zawsze mogę liczyć na poradę. Współpraca przebiega w miłej atmosferze i wiem, że mogę w pełni zaufać. Biuro znajduje się na Powstańców Śląskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu? - Meritum, bez dwóch zdań.  Przez lata prowadzenia własnej działalności, mam już spore doświadczenie z biurami rachunkowymi. Obecnie współpracuję właśnie z Meritum i mogę potwierdzić słowa poprzedniczki - rzetelność i profesjonalizm na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

BARDZO polecam Biuro Rachunkowe Selent&Słupina na Kościańskiej. Współpracuję z nimi już od dawna i bardzo sobie cenię ich niezastąpione, profesjonalne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaJarząb

Ja kilka biur wypróbowałem, w sumie współpracowałem z czterema i zdecydowanie najlepiej mi się układa współpraca z Panią Kasią Skowrońską z Super Księgi. Także jakbym miał wybierać i polecać to własnie to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie dwóch lat korzystam z usług biura rachunkowego www.biuro-wroclaw.pl. Wykonują dla mnie pełną księgowość firmy. Posiadają dobrą renomę i wieloletnie doświadczenie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie zaufanego i profesjonalnego biura rachunkowego, które zajmie się księgowością naszej firmy to podstawa. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Wrocławia to polecam wam skontaktować się z https://www.pimag.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu biur rachunkowych na każdej ulicy prawie mozna szukać, jest tego sporo , wszystko zalezy czego sie potrzebuje i oczekuje. Ja patrzyłam na oferte, doświadczenie, ile lat na rynku i opinie klientow . Popytałam i poczytałam. Sprawdziłam tez oferty kilku biur, rozmawiałam co oferują, w rezultacie wybrałam biuro na Łęczyckiej KsięgowiWrocław. Przypasowała mi osoba z któą rozmawiałam, konkretna, doświadczona  i komunikatywna, przyjemna, miła w kontakcie, to też ważne. Cena wiadomo istotna, ale podejście da sie czasem wyczuć. w kazdym razie mnie się udało i faktycznie od poczatku współpracy aż do dziś a to już 2 lata - pełne zadowolenie z mojej strony z usług i żadnych wpadek ze strony biura, Ich moge polecić z pełnym przekonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie oceniam współpracę z Wrocławskim biurem księgowi Wrocław z łęczyckiej, polecam .Bardzo dobre biuro rachunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×