Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 mc dziecko dziwnie śpi.Pomocy

Polecane posty

Gość gość

To, że dziwnie śpi stwierdziła moja teściowa.Mały ta 15 mc i wygina głowę do tyłu podczas snu w nocy natomiast w dzień śpi normalnie.Teściowa stwierdziła, że jest chory bo czasem zagina w dzień paluszki od nóg i do tego ta główka.Czy faktycznie ma rację:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic zlego :) moja corka od urodzenia tak spala chociaz teraz juz przestala, jest mu tak wygodniej :) nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah te tesciwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może cos z napieciem mięśniowym, porozmawiaj z pediatrą , w razie co on cię dalej pokieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza Pani pediatra tylko się zaśmiała jak o to pytałam bo paluszki wygina tylko czasami a nie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się jest ok:)dzieci czasem tak sypiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paluszkki to pewnie odr****chwytny stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej ma rację w przypadku dzieci tak wygląda przyzwyczajanie się do nowej pozycji tzn chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma 3 lata i od roku spi wlasnie z glowa odchylona w tyl. nigdy nie przeszlo mi przez glowe ze to cos zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo by o/d/r/u/c/h/ chwytny stopy to normalne i zanika po ok16miesiacu zycia. to spanie z glowa odgieta do tylu no coz... moj maly sypia w najrozniejszyh pozah w tym tak, czasem rano sie budze a on w pozycji czworazej spi :D jesli nie spi wylacznie z glowa odgieta do tylu to na sto procent nie masz czym sie martwic. a ta tesciowa to kto? neurolog dzieciecy? pediatra? olej ja i ciesz sie maierzynstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
moja nieraz tak sie wygina przez sen głownie jak ma katar i ciezko jej oddychac przez nosek. to chyba nic takiego skoro nie placze,nie ma goraczki... a u lekarza z tym bylas?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odr****chwytny w stopach zanika po okolo 3 - 6 miesiecy po urodzeniu. W internecie mozna latwo znalezc wszelkie mozliwe informacje o odr****ch u niemowlat, jak moro, czy ruch toniczny szyi, lacznie ze zdjeciami. Poszukaj sobie, sprawdz co Cie niepokoi I, jesli trzeba, idz z dzieckiem do lekarza. Jesli wymaga terapii sensorycznej, lepiej zaczac wczesniej, zeby nadrobic wszystkie zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×