Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczko_na_niebie

kierunki studiów 2014

Polecane posty

Gość słoneczko_na_niebie

Wiem, że pełno jest porad i dyskusji tego typu na forach, ale one są raczej z lat wcześniejszych, dlatego postanowiłam, że napiszę tutaj i kto będzie chciał napisze co poleca, czego nie, jaką uczelnię, jaki typ, co warto, co jest przyszłościowe, co jest dobre itd. Nie piszcie o predyspozycjach indywidualnych i że takie pisanie nie ma sensu, to jest wiadome, ale jednak należy brać wszystko pod uwagę, zwłaszcza, kiedy się nie wie, co wybrać. Mam nadzieję, że pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
To może ja zapytam: czy polecacie uczelnię prywatną WSEiZ w Warszawie? Czy kulturoznawstwo to studia nieprzydatne? Czy naprawdę praca po prawie zarezerwowana jest tylko dla tych, którzy mają znajomości? Czy na rynku pracy jest zatrzęsienie psychologów i nie warto tego teraz studiować? Jak i w czym widzicie osobę po studiach malarskich? Czy ochrona środowiska mimo nowoczesnego wymiaru nie zagwarantuje pracy? Czy warto studiować administrację, czy jest szansa dostania posady w jakimś urzędzie państwowym, kiedy podobno prowadzone jest zmniejszanie kadr i czy to również nie jest praca po znajomościach? Czy możecie polecić z doświadczenia jakąś uczelnię publiczną lub prywatną, która nie stawia na prestiż i nie ma ogromnie wysokich progów, ale stawia na dobre wykształcenie, przychylność dla studenta, a może jest w cieniu jakichś słynniejszych i dlatego nie jest tak oblegana? Czy faktycznie można powiedzieć na pewno, że jakiś kierunek nie da ani odrobiny szans na znalezienie pracy? Czy można zostać kimś bez studiów, otrzymywać dobre wynagrodzenie i spełniać się zawodowo, niekoniecznie przechodząc przez najgorsze z możliwych prac w celach zarobku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
I może jeszcze czy polecacie Uniwersytet Opolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
A do studentów ASP w Krakowie i UA w Poznaniu, czy egzaminy są bardzo trudne? Czy dużo chętnych przy nich odpada? Jak wysoki jest poziom? Czy trudno się jest na nich utrzymać? Gdzie widzicie się po studiach artystycznych w zależności od swoich specjalności lub czy macie już miejsca pracy z nimi związane - jeśli tak, to czy łatwo je znaleźliście? Dlaczego poszliście na te studia, czy nie woleliście studiować nieco innych kierunków, które są powszechniejsze na rynku pracy a swoje hobby rozwijać w domowym zaciszu? Czy studia artystyczne stawiają na własną kreatywność i indywidualizm, czy przeciwnie, studiuje się w jakimś wyznaczonym kierunku lub kierunkach i porzuca swój dotychczas wypracowany styl? Jeśli tak, to czy uważacie to za dobre czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
Które studia polecacie też jako bardzo rozwijające i ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko_na_niebie
Interesują mnie też Studia Miejskie. Czy ktoś zna ten kierunek i mógłby o nim coś opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelenka1
Słyszeliście może o nowym kierunku jaki oferuje Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu: http://www.wsnhid.pl/bezpieczenstwo-w-biznesie.html ? Bezpieczeństwo w biznesie ... Podbijam temat ponieważ zastanawiam się czy nie podjąć nauki na tym kierunku. Zainteresowałam się nieco tematem i widzę, że obecnie firmy, szczególnie te większe inwestują w pracowników z tego zakresu. Uczelnia ma generalnie bardzo dobre opinie w sieci. Co o tym sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaka
Ja zaczynam teraz na wsb sudia licencjackie na kierunku Psychologia w biznesie i wydaje mi się to świetnym kierunkiem w obecnych czasach. Szkoła nie jest droga, a spełnia moje wymagania, no i zdąrzyłam się zapisać w tym okresie poromocyjnym, więc sporo zaoszczedziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewyzszejszkolybankowej
Dobry wieczór, Świetny wybór! :) Kadra PRAKTYKÓW Wyższej Szkoły Bankowej zadba o Twoją przyszłość i pracę w zawodzie. Bardzo się też cieszę, iż udało Ci się skorzystać z naszej promocji :) Czekamy! ;) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaM
Ja własnie podjęłam decyzję, że chce teraz zaczać studia też licncjackie na kierunku Bankowość. Mam nadzieję, że uda mi się dziennie, ale jak nie to może być zaocznie. Czy to wsb ma taki kierunek ? No i w jakich miastach są placówki? Jestem z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Oczywiście Wyższa Szkoła Bankowa posiada yaki kierunek. Pełna oferta studiów I stopnia: http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia Wyższa Szkoła Bankowa posiada 11 oddziałów w całej Polsce - w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Zapraszamy! :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelW
Ja z kolei zacząłem zastanawiam się nad technicznymi kierunkami studiów. Transport albo budownictwo, sam jeszcze do końca nie wiem, ale chce iść na UTH w Warszawie, typowo techniczna szkoła więc tym lepiej. Cała ich strona sprawdzona - http://www.uth.edu.pl. no i w sumie teraz tylko szukam czy ktoś też tam idzie? Jakie ma informacje na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki trzeba mieć procent zdawalności matury i z jakich przedmiotów, żeby dostać się na rehabilitację lub psychologię w Gdańsku? Może ktoś powiedzieć? Za rok przymierzam się do matury i dobrze wiedzieć na co ma się szanse:) Zwłaszcza, że chciałabym pracować w przyszłości jako terapeuta lub rehabilitant w takim miejscu jak to: http://celestyn.pl/ a orłem naukowym jakoś nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×