Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja kupuje kiełbase po 50zł za kg, a wy po 10zł za kg...
Przez
Gość gość, w Życie uczuciowe
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Przez
Gość gość, w Życie uczuciowe