Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

staż technik farmacji

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem na etapie poszukiwań apteki, w której moglabym odbyc staz w zawodzie. mam pytanie- jesli znajde apteke ktora przyjmie mnie na staz ale nie ma receptury to czy ten staz jest wazny? czy w trakcie pracy moge znalezc apteke z receptura i tam odbyc czesc stazu? ile godzin musialabym popracowac przy recepturze zeby staz byl zaliczony? bardzo prosze o konkretne odpowiedzi. a swoja droga - dlaczego tak trudno znalezc apteke ktora przyjmuje stazystow? jestem z jarocina i juz powoli trace nadzieje ze bede pracowac w tym zawodzie. szkole skonczylam 3,5 roku temu i nadal jestem bez pracy. a szukam naprawde intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. Nie mam pojecia czy staz w aptece bez receptury tez sie liczy, ale wiem ze tez szukam stazu od pol roku, po calej Polsce wykorzystujac wszystkie znajomosci jakie mam i dalej nic. wiec jedyne co moge ci powiedziec to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na slasku nie ma problemu z dostanie stazu w aptece sama go wlasnie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apteka musi w statusie mieć że ma recpeturę ale moze ją zlecac np innej aptece..... szukajac stazu dobrze wchodzic na izbę aptekarską- tam pełno jest ogłoszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×