Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daklamena

mieszkanie kupić czy wynajmowac

Polecane posty

Gość Daklamena

myślę, że problem ten dotyczy wielu osób - na studiach wynajmowałam pokój, teraz z chłopakiem wynajmujemy kawalerkę, ale chciałoby się mieć coś własnego, bo jednak teraz płacimy kasę a na dłuższą metę nic z tego nie będzie. Jednak myśl o kredycie na 30 lat mnie przeraża mocno. Jak Wy rozwiązałyście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzzzka
no my planujemy kupić własne, ale za 2-3 lata do tego czasu mieszkamy w domach rodzinnych i ciułamy kasę na wkład własny. Im więcej masz wkładu własnego tym tańsze de facto jest mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czasami swiat taki jest ale potem sie moze wszystko ulozyc :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibila
jak zdecydowałam się kupić - mamy z mężem dziecko, nie można cały czas się tułać z dzieckiem po wynajmowanych klitkach. bratowa kupiła mieszkanie na osiedlu ecoria w poznaniu i nas tez zachęciła. udało się w ramach mdm dostać ;) jednak - jeśli nie wiązesz swojej przyszłosic z danym miastem to decyzja o zakupie jest bardziej ryzykowna zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno włąsne mieszkanie jest najlepszym pomyslem ale kredyt na tyle lat naprawde powala z nog :) ale co masz placic co miesiac za wynajecie to w to miejsce splacalabys co miesiac rate kredtu. Najlepiej miec odlozonych swoich pare zlotych zeby miec jakis wklad a potem pozyczyc reszte z banku. Ja osobiscie bym tak zrobila bo swoje to jednak swoje i sie robi co chce, nie pytajac innych o zgode. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×