Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poklikam

Polecane posty

baryka Powiedziałam ponieważ to nie tajemnica jest, zaraz by było że mam coś do ukrycia etc.:) A co do wchodzenia tu i tam to natura jest dla mnie łaskawa, nie wchodzi mi tam gdzie nie potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Wieki mnie nie bylo a czytania ze hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
U mezczyzn raczej nie moc :) Ja kubek kawy zrobilam a tu jaka cisza :) Albo wszyscy na ero..czytaja Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Chyba, że Ci wszyscy to Astronom;) Zaszył się tam pewnie od wczoraj i nie może powrócić na swoje tory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
No nawet nie mow, przynajmnie my dwie i nie w jednej osobie :) Baryka moze urlop :) a Obcy to siedzi czyta i nie moze dojsc, do siebie tez ;-) tak jest pod wrazeniem Waszych dyskusji, zobaczysz wroci i taki portret Twoj machnie ze strach sie bac :) Zart, nie intresuja mnie co inni mysla na moj temat, nie czesto im sie to zdarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Na podstawie tego co tu się pisze można wyrobić sobie tylko subiektywny pogląd a większość opinii opiera się na domysłach. Ile osób tyle charakterów a poczucie humoru jest na tyle specyficzną cechą, że nie wszyscy poprawnie ją interpretują pomijając tych, którzy nie posiadają tej cechy. Nie wiem czy już nie powinnam się ewakuować stąd bo jak wróci Astronom to dopiero będzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Wiem o czym mowisz Ale wiesz Astronom to czlowiek co nie tylko blotem ciska ale i powaga :), ducha Moze trzeba mu karuzeli zeby go rozkrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że trudny przypadek z niego. Nie wiem czy jedna karuzela to nie za mało, może potrzebne byłoby całe wesołe miasteczko:) Już nie mogę doczekać się tej jego zawiłej logiki oceny o polemice nie wspominając:) Lubię rozgryzać trudne orzechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Mowisz trudny ?!? Po poczatkach jego zdania na moj temat powiedzialabym ze raczej prosty , ale i to moze byc bledne w ocenie bez namacalnych dowodow Aaa wesole miasteczko !!! Na kafe powinien byc test obowiazkowy kto jakie poczucie humoru ma ponizej 100 zakaz wstepu :) Mowisz twardy orzech hmm czy aby napewno twardy czy tylko na takiego lans? Co by nie wyszly z tego suchary niby tez twarde ale jaka roznica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zostaniemy posądzone o generalizowanie i schematyczne myślenie albo o rozbieranie na czynniki pierwsze zamiast scalanie w całość:) Lans ? W sensie, że zgrywa trudnego do ogarnięcia? Może, może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Jak mnie zaszufladkowano po 3 sekundach to i ja moge zrobic analize swojej szuflady badz specjalisty od komod :) Rozbierac na czynniki pierwsze :-) wszak to zawsze przyjemniejsze niz kompletowanie stroju kiedy sie jest spoznionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a mnie nie chciał zaszufladkować a wyraźnie pytałam o odpowiednią szufladkę. Z facetami to nigdy nie wiadomo o co chodzi a to podobno my kobiety jesteśmy dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Ale poczekaj moze wszystko przed Toba i czeka na Cb jakies specjalne wyjatkowe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Jedyna gwiazda na niebie :) a on astronom miejmy nadzieje ze nie amator :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto go tam wie jak pojemny ma ten swój nieboskłon i czy potrafi odpowiednio zadbać o galaktyczną gwiazdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Zadbac o CIALO NIEBIESKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy Astronom
Oglądam twoją twarz oglądam twoją twarz w lunecie i nie wiesz o mnie nic zasypiasz naga w swoim świecie gdy myjesz ciało swe i gdy rozpuszczasz długie włosy nic nie wiesz nie wiesz że podgląda cię astronom obcy wysyłam w kosmos pocałunki swe wysyłam w kosmos pocałunki swe komety niosą do niej SOS moje SOS - SOS - SOS niosą jej więc gdy podglądam cię me serce myli sejsmografy lecz nie potrafię przejść po drodze mlecznej nie potrafię wysyłam w kosmos pocałunki swe wysyłam w kosmos pocałunki swe komety niosą do niej SOS moje SOS - SOS - SOS niosą jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
No to masz swojego poete :))) Ja lece na meczyk powiem Wam jutro wynik :) Milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy Astronom
witajcie dziewczyny :-) po krotkiej technicznej przerwie wracam cytujac najbardziej ulubiona piosenka Republiki "Obcy Astronom" bo wieczorami lubie postac na balkonie i pogapic sie na gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy wiec nie zawsze mam okazje pisac to zalezy czy jest spokojnie czy nie. Wczoraj mielismy tutaj niezly cyrk, ale dzisiaj jest juz spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władek pije nocą na balkonie Mętnym wzrokiem szuka gwiazd On pewny jest, że musi być inny świat Władek zrobił przyrząd na tokarce Sygnał będzie w kosmos słał Że czuwa i gotowy jest Czekać nawet całe tysiąc lat na najmniejszy znak Nocną mowę bladych gwiazd Władek dobrze zna - on je miał Władek pije nocą na balkonie W życiu zawsze cięgi brał On pewny jest, że musi być lepszy świat Władek umarł wczoraj na balkonie Pozostawił krótki list ze czeka i gotowy jest Spotkać całkiem nowy, dziwny świat, który dał mu znak Mlecznej drogi ciepły blask będzie z Władkiem spał tysiąc lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dziewczyny zmykajcie do sowich mezow, kolacyjka, wiadomosci, ciastko i herbatka i do lozeczka...pssst , Dobranoc :-) a ja wracam do pracy i do 23.30 a pozniej znowu przed snem pogapie sie na gwiazdy, narazie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
witam mglistym rankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Witam Ale jaki mglisty? U mnie slonce i blekitne niebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
witaj kocia , mam nadzieję że mgłą się rozwieje i ja też takowych będę miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×