Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NISKA beta na początku ciąży proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała pierwszą bete HCG niską ale wszystko się potoczyło dobrze??? Ja 9 dni po owulacji mam betę 12 iu/ml i martwię się że jest zbyt niska. Nie będę badać przyrostu bo nerwy mi na to nie pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jak zwykle mozna liczyc na pomoc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dobry wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz tak naprawdę? Czytam wiele forum i na wszystkich dziewczyny miały 100, 200, 300.. A u mnie 12..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid_be
Ja tak miałam, ale ważny jest dalszy przyrost HCG. U mnie rosło słabo, skończyło się dobrze - urodził się zdrowy synek (choć wcześniak - w 8. miesiącu ciąży puściła szyjka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę się pocieszylam ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost zbadaj właśnie, bo beta wskazuje na wczesną ciążę, jak będzie rosła, to znaczy, że jest ok. U mnie najpierw rosła jak szalona, a potem bardzo kiepsko, dużo po niżej normy, ale jakimś cudem się chyba udało, jestem w 16 tygodniu od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badam przyrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co robiłaś betę, skoro nie chcesz badać przyrostu? Trzeba było zrobić zwykłego sikańca. Betę się właśnie po to robi, żeby sprawdzić przyrosty. Nie robiąc bety rzeczywistości nie zaczarujesz. Albo się ciąża będzie rozwijać, albo nie, bez względu na to czy zrobisz badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam betę by mieć ciążę na papierze, sikaniec wychodził bardzo blady. Ja miałam dwa razy pozamaciczną, trzy razy poronilam i damo badanie bety strasznie by mnie denerwowało.. Znam juz przyczynę niepowodzen , od pol roku się lęczę dlatego wierze ze tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta-sreta ! Dlaczego laski w tych czasach tak pieszcza sie nad tymi ciazami? Ja zrobilam test, wyszedl pozytywny, potem zrobilam 2 by potwierdzic, zarejestrowalam sie do lekarza, gdy doczekalam sie wizyty, bylam juz w 10-11 tc. i porzynajmniej bylo juz na usg wszystko widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost sie liczy a nie poczatkowa wartosc, ja startowalam z beta 8 mIU by po 2 dniach miec 25, po kolejnych 2 dniach 80 a po kolejnych 2 dniach cos kolo 200; robilam tyle przyrostow bo plamilam i mialam skurcze, gin chcial sie upewnic ze ciaza sie rozwija a na USG bylo widac tyle, co nic, bo za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki z 8 iu beta - skończyło się dobrze u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pierwszą betę 16 iu i skończyło się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wypowie sie jeszcze ktoras na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA

WITAM MA BCG O.12 MIU A NADAL NIE MAM OKRESU I NIE WIEM CO ROBIĆ CZY CZEKAĆ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×