Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisienkaa

Wyzwanie do 30,06

Polecane posty

Gość wisienkaa

Witam ;) temat ten kieruje głownie do osób które nie maja dużej nadwagi, ale chcą zrzucić parę kilogramów, wymodelować sylwetkę, wysmuklić, zacząć zdrowo się odżywiać. Jak wiadomo inaczej się chudnie jak się ma duża nadwagę a inaczej jak chce się zgubić parę kilo, stąd tez ten wątek. Chciałabym abyśmy wzajemnie sie wspierały, wymieniały doświadczeniami, pomagały w walce o wymarzona sylwetkę. Moja waga - 56 kg Wzrost - 1.61 m Cel - 50 kg Założyłam sobie ze chciałabym najpóźniej do 30.06 osiągnąć ten cel. Moim problemem nie jest nadwaga, ale mam dość grube nogi, bardzo duży cellulit, brzuch....itd. Nie mogę np. założyć obcisłej bluzeczki, krótkiej spódniczki czy spodenek w lecie. Nie mówiąc o bikini :( mam nadzieje, że znajdę sprzymierzeńców - razem lepiej i przyjemniej. Aha, i bardzo proszę osoby, które maja na celu pisanie złośliwych komentarzy żeby sobie darowały - DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 7 minutowy trening, ja razem z dziewczyną korzystamy i efekty fajne, dla każdego. Po wypełnieniu ankiety dostajemy osobisty zestaw ćwiczeń, możemy również wypełnić dodatkowo druga ankietę dotyczącą indywidualnej diety Trening nie jest ciężki - jest dostosowany pod konkretną osobę - mnogość ćwiczeń - brzuch, uda, pośladki, sylwetka - itd. www.7minpolska.com/?id=krzychu Nie ukrywam, że dodatkowo zapisałem się jako reseller i promuję 7min trening. Ale myślę, że warto. A fajne jest też to, że jak nie ma efektów, lub się nie podoba to mamy 30 dni na rezygnację. myślę, że warto spróbować. Myślałem o siłowni, ale z braku czasu, zastąpiłem tym, teraz dodatkowo rower i basen Ja się czuję świetnie, a przynajmniej dużo lepiej, najważniejsze to spadło mi ciśnienie.www.7minpolska.com/?id=krzychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×