Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zatrudnić mężowi piękną asystentkę

Polecane posty

Gość ewqdqwew
zatrudnij faceta, bo po co babka nierozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
kobieto, przegon ja precz. Nie zazansz spokoju. gdzie ta robota? podesle Ci szwagra, jest swietnym handlowcem, akurat jest bezrobotny. Moze Wawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w szoku jestem, że tak trudno znaleźć dobrą asystentkę/asystenta. Naprawdę. Patrząc na mojego, wydaje mi się, ze to banalna robota... No ale nic, w temacie mogę tylko powiedzieć, ze jeśli rzeczywiscie laska piękna, a Twój maż ma własna firmę( czyli tak naprawdę "elastyczny" czas pracy) to bym nie ryzykowała. Nie to, ze nie ufam, ale pewnie za często zastanawiałabym się jak oni sie dogadują :) Szukaj dalej, powoidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubisz wkładać kij w mrowisko. Na pewno jak ją będzie posuwał na biurku będzie ci baaardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamitala
faceta zatrudnij a jak daje se zdjecia na facebooku w skąpych ciuszkacj i to tak, ze wszyscy obcy to widzą (nie tylko dla znajomych), to wcale nie jest taka konkretna i profesjonalna i tyle:)ładna,ale jak widac, szuka aby sie dowartosciowac:) Poza tym pamietaj jedno, facet ktory jest kochany i jest dobrym kochankiem ,nie ma przedwczesnych wytryskow nigdy nie bedzie flirtował, bo po prostu nie ma po co, skoro ma swietny seks!! Tylko faceci z przedwczesnymi wytryskami i ktorym w łozku z zona nie wychodzi, szukaja pocieszenia...wyglada nie ma nic do rzeczy, bo znam wielu zonatych co zostawili piekne żony dla brzydszych kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ona. oczywiscie ta młodsza ;) wybrałam takie zdjecie na którym wygladała tak jak kiedy ją widziałam. Na innych jest dużo bardziej wystylizowana. http://oi62.tinypic.com/2qco4fq.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
Je jestem brzydka :)z nadwagą :) szukam pracy w dodatku niezbyt młoda bo 33 lata, sama mam rodzinę i męza i dzieci i nie w głowie mi romanse, jakabys była zainteresowana to bede chetna, Ciężko mi uwierzyć, że akurat Ty jedna jestes w stanie obiektywnie ocenić czy laska ktorej cv przegladałas jest brzydka czy ładna:) Jakie obowiązki w pracy ?i gdzie ta praca?jak w wielkopolsce to się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje - ktos profesjonalny nie udostępnia takich zdjec. Jednak ona była po prostu rewelacyjnie zorganizowana, wykonywała wszytskie zadania tak jak sama bym je wykonała, swietnie radziła sobie w rozmowach z trudnymi klientami - była spokojna, miła ale i stanowcza. Jednak kiedy obserwowałam ją w grupie widziałam jaką jest flirciarą i jak wszystkich ustawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ozeszku... ale kocica.... no chyba na glowe upadlas. pytam sie gdzie ta robota? mam co najmniej 2 kandydatow dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
Normalna laska, dla mnie przeciętna, ale najlepsze to ten złoty zegarek, skąd go ma?od sponsora?od bogatego tatusia?:)Ja w jej wieku studiowałam i ledwo mi na podpaski starczało jak mieszkałam w akademiku, a co dopiero na złoty zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To praca w okolicy Katowic niestety. Zgłosiło się prawie 200 osób ale ja jestem dość wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
szkoda:)jakbyscie otwierali fillie w wielkopolsce zgłoscie sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
Bezczelne i laski i cwaniary zawsze sobbie dobrze beda radzic z trudnymi klientami bo są cwane, ale mogą okazac się tez cwane w podrywaniu żonatych mężczyzn... ps.uroda to nie wszystko w życiu, a zwłaszcza na starosci jesli kazdy z nas oczywiscie dozyje to sie przekona, wtedy wazne co mamy w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
jasne, przecietna laska, mozna sie spodziewac ze teraz poleci stek wyzwisk. tylko doskonale widzicie ze to przecietniara nie jest. a zloty zegarek mozna kupic w hm za 50 zl wiec tak sie nie podniecajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu. Sama mu pchasz super młodą laskę do łóżka? Chcesz rozwodu czy co? On się nie opanuje i o ile jakiś czas się będzie trzymał, to nie da rady. Żaden facet nie da rady. A jeszcze jak ona flirciara to na co liczysz? Puszczą się razem i tyle, a sama sobie będziesz winna. Szukaj dalej i najlepiej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
Ja uważam się za brzydką, a wyglądałam w jej wieku lepiej niż ona,a teraz tez wygladam nienajgorzej, więc sorry nie bedzie dla mnie piękna, co najwyzej ładna owszem, ale przeciętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
zatrudnij zakompleksioną w sobie heniute, ktora każda laskę , o ktorej ktos powie, ze ładna uważa, za cud swiata:) z taka zakompleksiona na pewno mąż nie bedzie flirtował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
heniuta złoty zegarek w h&m za 50 zł?to złoto tak potaniało? hahahaahah buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście chorzy jeśli sobie ufają to czemu ma ją zdradzić? ja nigdy bym nie zdradziła a mam non stop kontakt z młodymi i przystojnymi mężczyznami. trochę zaufania! nie każdy facet to świnia a jeśli zdradzi to nie jest jej wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska z foty przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złoty ale nie ze złota :o moja koleżanka też takie nosi, wszyscy myślą, że ma złoty a to badziewiak za 20 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Ja uważam się za brzydką, a wyglądałam w jej wieku lepiej niż ona,a teraz tez wygladam nienajgorzej, więc sorry nie bedzie dla mnie piękna, co najwyzej ładna owszem, ale przeciętna" - a ja trzymam w pokoju smoka wawelskiego i tygrysa szablozębnego, a w nocy przemieniam się w power rangersa o kolorze turkusowo-brzoskwioniowym i ratuję swiat przed zagładą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaa11
Nie no nie mówcie mi że nie jest piekna bo ja ją na zywo widziałam i wierzcie mi ze jest :) Ma piękną skóre, duże usta, jest niziutka i szczupła. Naprawdę nie jest przeciętna. Bratowa mi mówiła, że zle ją oceniam i że powinnam dac jej szansę bo to dyskryminacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata jedna
ONA JEST TAK ŁADNA JAK TEN ZEGAREM JEST ZŁOTY;)buahahabh leje i kwicze pieknosc z h&m a zrobiona widac na maxa, te brwi sztuczne;)i płęny mejap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
agatko, ja mam robote, takze dziekuje. wiesz nie jestem juz pikana, bo i mloda nie jestem, ale powiem Ci ze nie narzekam na powodzenie, naprawde. kurcze stara baba ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
szkoda, ze jest niska, bo ja tam sie kurdupli nigdy nie obawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
TO JAK JEST NISKA TO IDEALNIE SIE NADA NA ASYSTENTKE:) jak mój kumpel kiedys mówił, idealny wzrost do tego do czego sie asystentka nadaje w biurze, do robienia lodów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
Tylko, czemu faceci jak zdradzaja swoje żony z kochankami, to wiekszosc tych kochanek nie jest wcale ładniejsza od zon, tylko są świeże , młode , nowy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×