Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zatrudnić mężowi piękną asystentkę

Polecane posty

Gość heniutaa od bolaa
znam facetow, ktorzy wola niskie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
jasne ze są amatorzy malutkich, ale co nie znaczy, ze wysokie nie są piękne, ja wolę byc wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
henita bolaa wk,..rzaja mnie takie jak ty co myslą, ze wiedzą co się komu podoba , a co nie,, uroda jest jak muzyka jest kwestią gustu, dla jednego piekne jest disco polo, dla innych bedziec obciachem, dla innych jeszcze black metal jest piękny...co ludzie to gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz? Wcale nie jest zbytnio atrakcyjna tylko zrobiona i wygląda na 30 serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
TYLKO, ZE FACECI LECĄ NA TAKIE"ZROBIONE", a głupie zakompleksione brzyduje tutaj jeszcze potwierdzają, że dla nich tez te sztucznie zrobione laski są zagrożeniem. Dla mnie zadne zagrożenie by to nie było. Ona ma coś naturalnego?:) bo włosy farbnięte, sztuczne brwi,mocny makap , duzo duzo pudru i sztuczny usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałosne. Przez takie zawistne baby normalne kobiety nie mogą znaleźć porządnej pracy. Pracowałam w kilku firmach i przez takie frustratki musiałam odejść. Ona chyba na prawdę wierzyły mogłabym polecieć na jakiegoś przechodzonego i dzieciatego dziada. w jednej to dwie żonki się zgadały i wpadały po kilka razy dziennie na obserwacje. potrafiły komentować mój wygląd i zadawać bezczelne pytania, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
masz racje nieraz przez to ładne dziewczyny nie moga znalezc pracy, cos o tym wiem, ale z drugiej strony zona ma prawo wybrac skoro ona wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze jaka piekna dziewczyna!! Na Twoim miejscu bym nie ryzykowala naprawde.... ciagle bym sie zadreczala mysleniem co oni robia, na pewno telefonowalabym po 20 razy do meza. Nie ryzykuj, nie warto podstawiac mezowi jak na tacy takiej pieknosci, chocby nie wiem jak Twoj maz byl wierny to w zyciu zdarzaja sie rozne chwile, ona moze miec urodziny, przyniesie alkohol, a wtedy sekunda i po malzenstwie.... po co kusic los?? Jestescie szczesliwi wiec bron swojego szczescia rodzinnego, nawet jesli sa to takie niskie zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jeszcze jakieś zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka prawda, że tu będzie pitolić jedna z drugą jakie to one porządne, jakie mają morale, a jak co do czego to się nadstawiają żonatym facetom. A oni biorą. Piszę tu do tej oburzonej kilka postów powyżej. I nic dziwnego, że mężatka z nastoletnim stażem +/- boi się że przyjdzie młodsza i ładniejsza i jak będzie kręcić tyłkiem koło jej męża, to ten się skusi. Lepiej pilnować, chociaż nigdy się nie upilnuje jak się zachce komuś zdrady, niż jeszcze w łapy pchać ładną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
rebelantka, wez ty sie ode mnie odpiernicz, w ktorym momencie cie obrazilam, wkurzylam i czym. mowie ze mi sie dziewczyna bardzo podoba, a wiec nie jestem jakims zawistnym pasztetem, bo potrafie docenic kobieca urode. Oraz ze znam facetow ktorzy wola niskie kobiety, bo dla nich powyzej 170 to jest babochlop. Sama mam ponad 170 tak btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska ma taką amerykańską urodę. Jest ładna, ale zrobiona faktycznie dość mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelantka
"OŻESZ KOCICA" NAPISAŁAS pieprzenie, moze wcale nie jest taką jak ja przedstawia autorka, ze laska jest łądna nie znaczy, ze musi sie łasic jak kocica, własnie te naprawde ładne, nie musza sie łasic, tylko musza się opędzac od facetow same, jesli facet ja kocha nie poleci na nią Jak pona 170 to babochłop, to ponizej 160 to karzeł i znam takich co tez tak sądzą, małe kobiety wygladaja niepowaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
ok rebelantka, czyli ty na miejscu autorki bys ja zatrudnila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie wyglądają jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna kobieta, seksowna, choć sama jest ładna( nie taka piękna) i niczego mi nie brakuje nie zatrudniłabym mężowi takiej seksownej asystentki, lepiej dmuchać na zimne, po co potem żałować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebrały się zakompleksione raszple. Trzymajcie lepiej tych świętych mężusiuów w jakiś komórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne mają przechlapane... kiedy kobiety rekrutują nie dają szans ładnym tylko dlatego, że odbierają je jako zagrożenie... c*****o być ładnym. ładne też chcą pracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zatrudniłabym bo mój mąz rowniez by mi pieknego , przystojniaka podobnego np. do Brada Pitta nie zatrudnił proste kocham ufa, ale na Boga tez jestem zazdrosna miłoscia w ogole bez szczypty zazdrosci to nie jest zadna miłosc zaufanie , zaufaniem, ale jest jeszcze zdrowy rozsądek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy to jesteście dziwne.Analiza, czy lask ajest zrobiona, czy brzydka, czy przeciętna- po co? Jelsi autorka źle będzie sie z tym czuła, ma wpływ na zatrudnienie badź nie, jakiegoś człowieka, to po co sie nad tym zastanawiać? Ja bym jej, jako jedynego pracownika mojego faceta, nie zatrudniła. I nie analizowałabym przyczyn mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O jak idę na rozmowę kwalifikacyjną i widzę kobietę to mam ochotę ryczeć muuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL A podobno piękni ludzie mają łatwiej, żeby dostać pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej? nawet jak są najlepsi to i tak dupa, bo ładni, to nie, czeba c*****e brzydkie bo sen spokojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka wspominała o swoich wysokich wymaganiach-czy dotyczą one również wyglądu? bo jak widać masz kompletną kandydatkę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna sprawa jak idziesz na rozmowe, gdzie będziesz pracownikiem jednym z wielu, a inna kiedy masz tylko szefa i spędzasz z nim cały dzień w biurze. Moja koleżanka z pracy, biuro obok, jest naprawde piękną kobietą. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzała...kobieta :) I dziewczynę wybrali spośród 12kandydatów. Po prostu u autorki sytuacja jest lekko inna- każdy logicznie myślący człowiek to zrozumie, bez dorabiania ideologi, jak to ładnym jest gorzej znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami kobiety kierują się profesjonalizmem- i wtedy ładny ma szanse- ale bez jaj ;) mało takich profesjonalistek, dlatego TAK !!! ładnemu trudniej u tej samej płci- zwierzęca rywalizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np czekam od 3 tyg na odpowiedź pewnej pani od rekrutacji... ;) dziwnym przypadkiem jestem kolejną dziewczyną o której ta pani zapomniała... idę się jej przypomnieć bo mnie już w*****a tym nieprofesjonalizmem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może taka dziewczyna przyczyni się do rozwoju firmy? moim zdaniem ma duże szanse... tylko, że ... ah tak.. :) NIE I CH*J!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×