Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarysiaStaskiewicz

Prezent dla siostry :)

Polecane posty

Gość MarysiaStaskiewicz

Cześć Dziewczyny! Moja siostra, ma niedługo urodziny. W zeszłym roku została Mamą i tak naprawdę nie widzi świata poza swoją małą Justysią W związku z tym, że to jej okrągłe bo 30. urodziny, chciałam jej sprawić taki prezent, o którym nie zapomni, a który gdzieś tam będzie jeszcze obejmować moją małą chrześniaczkę Pomyślałam o wywołaniu ich wspólnych zdjęć, jak i zdjęć z ciąży i zdjęć tylko małej, które dałby nam jej mąż i oprawieniu ich w wieeelką ramkę. I teraz moje pytanie - znalazłam stronę, która ma coś takiego w ofercie między innymi - gdybyście mogły powiedzieć, czy może coś tam zamawiałyście lub kojarzycie firmę, byłabym baaaardzo zobowiązana Firma nazywa się Instadruk - będę wdzięczna za pomoc Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Moim zdaniem właśnie powinnaś pomyśleć tylko o siostrze! Kup jej fajnie słuchawki dzięki którym będzie mogła się zrelaksować, Kruger&Matz ma super sprzęt i wg mnie to będzie idealny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kupiłam siostrze prezent w postaci profesjonalnej metamorfozy wizerunkowej w http://cortedelsole.pl/ . Bardzo się z tego powodu ucieszyła. Myślę, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×