Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niska temperatura u dziecka

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, wlasnie zmierzylam swojej 7 miesiecznej corce temp, bo wydawalo i sie ze jest chlodna i wyszlo na termometrze 35,9 !!!! :/ co to moze oznaczac. ogolnie jest zdrowa i nic jej nie dolega. zmarznieta tez nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki termometr??? Elektroniczny miewa wahania w dół i to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie byla chora ostatnio? Moj po chorobie i wysokich goraczkach ma zawsze przez kilka dni niska temperature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termometr elektroniczny, ale sobie mierze i mam 36,4 wiec chyba jest ok. a Mala byla lekko przeziebiona 3 dni temu, 2 dni brala syrop(skonczyla brac 3 dni temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadudek
Można na pewno zaoszczędzić czas mierząc temp przez NonContact. Bezdotykowo, szybko i fajnie że zapamiętuje ostatnie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjaa1
Do mierzenia temperatury dobrym wyborem był termometr BabyTemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorai88
Kupowałam namówiona przez koleżankę w sumie termometr nonContact i jest w porządeczku. Mój pierwszy taki aparat który mierzy zdalnie ale w sumie obsługa dość prosta. Łatwe sterowanie, wyświetlacz na tyle duży że nie muszę okularów zakładać żeby odczytać wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletttas
JA też polecam nonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno te z podczerwienią są bezpieczniejsze, nie zostawia się dziecka samemu sobie z aparatem, nam mąż kupił parę miesięcy temu Baby Temp na IR i działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr wymieniałam niedawno na nowy Non contact i to była dobra zamiana, bo stary był dotykowy i tylko dzieci się frustrowały przy każdym pomiarze, tu wszystko się dzieje na podczerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce się gorączkę mierzyć u niemowlaka to Baby temp warto kupić albo coś innego ale z podczerwienią, można dziecku zmierzyć temp bez kontaktu, na odległość, i trwa to sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaklimek
Można bezpiecznie i wygodnie zmierzyć temp przez nasz nonContact, nie blokuje się, wyświetlacz jest dość duzy, nie trzeba czujnika nigdzie wkładać, pod pachę, czy pod język, wystarczy z paru cm wycelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszechstronnie dziala Multi Temp bo z jednej strony jest z podczerwienią ale dotykowo też można tutaj badanie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem jest Classic dobrze to wymyślili bo działa jak zwykła rtęciówka od babci, a jednak rtęci nie ma, jest zupełnie nieszkodliwy przez to i bezpieczny dla dziecka choćby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Geratherm wzięłąm termometr nonContact jakiś czas temu i puki co wszystko oki, baterie nie padają, wyświetlacz wyraźny, szybko łapie sygnał z ciałem czy tak samo z innym obiektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się sprawdza model Multi Temp, bardzo wszechstronny termometr, zmierzy wszystko i wszędzie :) na skroni w uchu, dotykowo, bezdotykowo, można też nim zmierzyć temp obiektu a nie tylko ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze łapie sygnał nonContact, nie czeka się długo aż podczerwień zareaguje – tak samo przy pomiarze temp z ciała jak i z otoczenia i obiektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowa temperatura u niemowląt to 36-37 stopni więc nie ma powodów do niepokoju. Ubierz cieplej niech się zagrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym termometrem jest Classic XL wygląda i mierzy jak szklany rtęciowy ale na szczęście tutaj żadnej trucizny w składzie nie ma, także można mierzyć bezpiecznie, nawet jakby pękł to nic się człowiekowi złego nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rożne sposoby mogę mierzyć tempkę moim Multitemp nadaje się do pomiaru na skroni, w uchu, zdalnie przez ir, albo dotykowo, zmierzy też tempkę przedmiotów, powietrza..wszechstronny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo szybko reaguje podczerwień w Noncontact to jest moment jak zbiera sygnał, nie potrzebuje dodatkowego czasu żeby się dostroić czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam w tym roku mierzyć gorączkę bezdotykowo przez Mini Temp i bardzo mi się ta metoda podoba, jest dużo bezpieczniejsza i też szybsza od dotykowego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym termometrem jest nonContact jeśli ktoś szuka czegoś szybkiego i na lata, urządzenie jest medyczne, nie przeinacza wyników, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem nonContact, długa gwarancja na termometr, łatwe sterowanie, bateria potrafi mi popracować wyjątkowo długo zanim się rozładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się poszczęściło z termometrem nonContact, super szybki, podczerwień reaguje od razu, bez jakiegoś czekania, synchronizacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tak miewa. Osłabiony organizm. Ciepłe płyny podawać. Okryć . Gdyby nie było poprawy trzeba skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam niemiecki nonContact ten sam model z którego wiem że lekarze tez korzystają. Atestowany, mierzy precyzyjnie i też fajnie że zapisuje w pamięci wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno przy małych dzieciach to bardzo bezpieczne są modele z IR, ja kupowałam polski Baby Temp od Sanity i radzi sobie bezproblemowo – szybki i dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Non contact już jakiś czas i na razie nie musiałam wymieniać baterii a używam często bo poza gorączką sprawdzam sobie też nim temp otoczenia prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×