Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BezBiustonosza

Problem z doborem biustonosza

Polecane posty

Gość BezBiustonosza

Dzień dobry kobitki! Mam problem, otóż jestem w 23 tyg. Wszystkie moje dotychczasowe staniki są mega ciasne! Muszę kupić więc nowe. I tu pojawia się pytanie: czy warto już kupić stanik 2w1 tzn, również do karmienia? Mam na oku 2 modele: alles mama, model cafe late i alles mama model coral, oba w rozmiarze 70 H. (początkowo miałam D) Jak myślicie, jest sens już je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe. Po porodzie przy karmieniu jeszcze ci urosną. Mnie choć mam duży biust na początku o 2 rozmiary. Potem zmalały jak mleko robiło sie juz na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z rozm. 70D urosly do G, ale i obwod w ciazy wiekszy, bo 75, po porodzie "zmalaly" do 70 E-F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiędzy 4 a 5 miesiącem mniej więcej rozchodzą się żebra i wtedy trzeba skontrolować rozmiar i dopasować dobrze rozmiar i miski i obwodu najlepiej zapinając biustonosz na środek lub ciaśniej, żeby mieć zapas na dalszy okres ciąży. Ważne, żeby miski były dobre i fiszbiny nie zgniatał piersi. Biustonosz do karmienia kupuje się w 9 miesiącu bo ostatni miesiąc ciąży plus pierwszy miesiąc po porodzie to czasami ogromne zmiany rozmiarowe więc jeżeli kupisz coś dużo wcześniej to raczej do karmienia Ci się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto od razu do karmienia, bo rozmiar na bank się zmieni- u mnie powoli po porodzie malał obwód a za to sam biust urósł jeszcze bardziej, ale i nie zaszkodzi. Ja w czasie karmienia miałam 3 rozmiary staników, bo traciłam też pociążowe kilogramy, więc może i akurat trafisz i właśnie taki się później przyda. Alles nie są drogie, a fajne, właśnie ich przy karmieniu używałam żeby nie zbankrutować później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezBiustonosza
No własnie tak się zastanawiam... Bo stanik i tak kupić muszę, jeżeli kupię normalny to i tak go pewnie już potem nie użyje (no chyba żę jakimś cudem biust po porodzie zostanie w rozmiarze H :) ), a taki do karmienia to może się jeszcze przyda... Tylko że to jeszcze 3 mc ponad i czy z niego mi się zwykła "szmata" nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×