Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

yankee candle

Polecane posty

Gość gość

Też uległyście urokowi YouTuba i kupiłyście ten dość drogi badziew? Smierdzi niesamowicie. Żałuje, że dałam się nabrać. 100 za świeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz zapach i ile knotów? Ja kupuje tylko na wyprzedażach wtedy jak te duże są po max 50 zł. Lubię te o zapachu świeżego prania itp te delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten o zapachu świeżego prania śmierdzi jak proszek ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet tego nie znam :D ale jesli chodzi oswieczkito lubie z biedronki w szklanym o zapachu cytrusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia moda,duszace zapachy za wielka kase,tyle ze w ladnych " sloikach" Polecam biedronkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię yankee candle. Nie znalazłam jeszcze świeczek, które mają bardziej naturalne zapachy. Dla mnie cena nie jest powalająca, ponieważ czas palenia takiej świecy jest naprawdę bardzo długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wisniowa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi faworyci na ten moment: black coconut black cherry Vanilla lime Camomile tea citrus tango strawberry buttercream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokoko
tu gdzie mieszkam nikt nie kupuje yankee candlee chyba że na prezent zwykły świeczki z funtszopa mają o wiele intensywniejsze zapachy i można znaleźć coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam, gdzie ja kupuję Yankee candle, zawsze jest sporo ludzi i nikt z pustą ręką nie wychodzi. Ja nie znalazłam jeszcze lepszych świeczek, te z ikea nie pachniały po zapaleniu a te z funciaka miały bardzo sztuczne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję woski yankee za 9 zł . Za świeczkę bym tyle nie dała. Miałam już spoooorooo zapachów tej firmy i stwierdzam że są przereklamowane. Owszem zapachy mocne ale... nie utrzymują się wcale tak długo jak zachwalają je dziewczyny na yt. Zapewne wiele z nich ma zapłacone za reklamę lub dostaje bony/rabaty/ świeczki za polecanie sklepu. Nie jest to warte 100 zł. Kupujcie woski i sami się przekonajcie. ;) każdy lubi co innego przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety za reklamę nie mam płacone :( Lubię yankee ale nie jestem w nie aż tak zapatrzona, żeby nie spróbować czegoś innego. Teraz czekam na paczkę z kringle candle, a jak będę w Polsce to zamierzam się zaopatrzyć w świeczki z bath and body works. Często kupuję też tańsze świeczki ale jeszcze nie znalazłam takich, które by mnie usatysfakcjonowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wiele wosków z yankee candle.Żadna jakoś mnie nie urzekła. Za to zakochałam się w zwykłej świeczce za 5 zł z biedronki białe kwiaty. Kumpela miała akurat w pokoju. Aż nie mogłam uwierzyć że to z Biedry. Za 5 zł porządna świeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runka666

a ja uwielbiam yankee. mam ich kilkanascie i pala się strasznie dlugo, czasm mozna się nadziac, alepiej poszukac popytac a jak nie ma gdzie powachac to juz lepiej chociaz z jakiegos bloga ogarnac opinie: https://makemyplace.blogspot.com/p/spis-recenzji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×