Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczepiają mnie nastolatki

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ja 34 lata. Ostatnio często zaczepiają mnie dziewczyny około 16 lat. Bezxpośrednio pytają czy przewiozę motorem lub dzisiaj: czy może przejechać się ze mną samochodem. Jestem wysoki szczupły i średniej chyba urody. Obawiam się co się dzieje na tym świecie??!! Mam malutką córeczkę i aż mnie to przeraża. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio listonosz
niestety koleżko tak juz jest strach pomyslec co bedzie z naszymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja sie martwie co to bedzie za 15 lat!! Kużwa jak ja szedłem na dyskotekę to się wstydziłem poprosić o taniec> a tu ci przychodzi do obcego przynajmniej 2x starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio listonosz
norma stary dziś gówniazeria jest bez zahamowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio listonosz
oczywiscie miało być gówniarzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość że ho ho
Takie czasy. Ale to wina społeczeństwa i rodziców, że dzieci mają swobodny dostęp, lub wręcz są indoktrynowane od najmłodszych lat, że taki styl życia jest tym właściwym. Niestety wystarczy włączyć pierwszą lepszą stację TV lub radio, nie mówiąc już o bagnie internetu, aby dziecko natknęło pośrednio, lub nawet bezpośrednio, się na promocję takiego stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestsobiefacet
nastolatki latwiej daja, ale po seksie lub po lodziku juz sie "zakoc***a". Potem mozna to wykorzystywac w stylu "jak mnie kochasz, to obciagnij mi kochanie" i te glupiutkie dziewczyny to robia... Przewaga ma ich cialo, jedrne piersi, pieknie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_dacznica
w piatek wracalam z zajec poznym wieczorem, na lawce siedzialo dwoch gowniarzy, nie mieli jeszcze 18 lat, jeden ewidentnie spalony, drugi z browarem w reku. probowal mnie poderwac plytkim tekstem "ej laska, dobra szparka" (bylam ubrana w krotki mini). "Ciekawe jaki jest twardy - sobie pomyslalam. Zawolalam go, podszedl poslusznie i bach do piwnicy. Wyciagnelam mu fiutka, szybko mu stanal i rownie szybko po paru *****ch reki spuscil mi sie na bluzke. "Cienki leszczu jestes" i chlopaczek szybko sie zawinal spod bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz beda wolac 'hej, mi tez zwalisz?' i beda miec swietny ubaw chlopak zawstydzil sie tak bardzo, ze obroci to wszystko na twoja niekorzysc i bedzie mial swoja zemste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_dacznica
spokojnie, skompromituje go przy kolegach, wszyscy są tacy madrzy przed faktem, a po fakcie miękkie fiutki lubie takich zawstydzonych nastolatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×