Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto placic alimenty?

Polecane posty

Gość gość
Wielka sztuka mi urodzic a pozniej meza o kase cale zycie molestowac psychicznie udajac biedna mamuske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka sztuka mi urodzic a pozniej meza o kase cale zycie molestowac psychicznie udajac biedna mamuske ktora nie ma co do garnka swojemu biednemu dziecko wlozyc sama zakupy robi w Biedronce a pozniej idzie do Galerii z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile tych wielkich alimentow placicie? te 300 zl to starczy na wystawne zycie nie ma co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak o polowe za duzo jesli chodzi o wyciaganie reki po kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były mąż powinien mi łożyć na utrzymanie córki 300 zł. Powinien, nie łoży ł i nie łoży. Nie dlatego,że go nie stać na taką kwotę, ale dlatego, że twierdzi,że mnie utrzymywać nie będzie. Dług mu więc rósł przez wiele lat. Dziś czeka go zapłata wszystkiego wraz z odsetkami i kosztami egzekucyjnymi. Przed nim również sprawa o nie płacenie alimentów, którą przegra. Dodatkowo podwyżka, bo skoro 300 nie chce łożyć to może 1000 będzie :-) Alimenty trzeba płacić autorze. Nie płacisz teraz, zapłacisz choćby z emerytury. Wcześniej czy później , ale zapłacisz. Tylko czy to później będzie ci się opłacało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapłacisz jedynie wtedy jeśli twój wierzyciel (twoje dziecko w tym wypadku) umorzy ci dług, gdy będzie pełnoletnie. Na to bym jednak nie liczyła zbytnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli alimenty płaci FA to dziecko mu niczego nie umorzy. A poza tym to matka płaciła na utrzymanie przez ten czas - i może nadal domagać się regresu. Dziecko może co najwyżej zrezygnować z bieżących alimentów. Ale zaległych - nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×