Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia01019

wysokie libido

Polecane posty

Gość Julia01019

Jak poradzić sobie z wysokim libido będąc singielka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko Julia. Jak nie masz faceta to bardzo ciężko. Ja pomimo partnerki muszę sobie pomagać bo też mam wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia01019
Jestem świeżo po nieudanym związku. Rozstalismy się przez to właśnie. czy To jakaś choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ! Tacy jak Ty istnieją i powinnaś poszukać sobie kogoś co jest dla Ciebie odpowiedni. Nie szukaj niezdary bo będziesz żałować. Kobieta po 30-tce dopiero dostaje szału w tym temacie i jeśli partner nie spełnia potrzeb to ... normalnie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaczek8
Gdybym miala napisane na czole *weź mnie* uchodziła bym za puszczalska a ja pragnę miłości w każdej jej odsłonie. Pozdrawiam Was miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta po 30-tce dopiero dostaje szału w tym temacie" Ha, ha, ha. Dobry dowcip nie jest zły. Mam kobietę po "40" i wiem co mówię. Jej potrzeby NIGDY nie wzrosły ponad poziom jeden raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Kobieta po 30-tce dopiero dostaje szału w tym temacie" Ha, ha, ha. Dobry dowcip nie jest zły. Mam kobietę po "40" i wiem co mówię. Jej potrzeby NIGDY nie wzrosły ponad poziom jeden raz na rok" to masz feralny model kobiety mi właśnie rośnie niebezpiecznie ,,apetyt :) rozchodzę chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle atakowała z zaskoczenia. Na szczęście, mimo zaawansowanej samoobsługi zawsze mogłem, mimo, że nie zawsze chciałem. Wiem, kiedy "to" się może zdarzyć, więc spuszczam parę z kotła gdy potencjalna pora zagrożenia minie. A jest to najprawdziwsze zagrożenie, bo wiem co potrafi wściekła, niezaspokojona ceepa, nawet gdy jest niezaspokojona raz na rok. Później przez pół roku wypomina, że ona chciała a ja nie i żebym się odstosunkował ze swoim nieustannym chciejstwem. Dlatego od dwóch lat udaję, że temat nie istnieje i nie zauważam jej chciejstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie u mojej nastąpił zanik i już nie ma mnie. Teraz szukam takiej co by chciała wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A po czym poznajesz, że to się może zdarzyć? Chciałbym wiedzieć, bo mam niedparte wrażenie, że ja przegapiam te momenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zetknęliście się z twierdzeniem, że "seks to rozrywka dla ubogich umysłowo zwanych także inteligentnymi inaczej, a kulturalny człowiek panuje nad popędami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznaka pierwsza: skutecznie zagania dzieci do łóżek o 21. oznaka druga: minęły dwa tygodnie od ostatniego okresu oznaka trzecia: denerwuje się, że za dużo pracuję oznaka czwarta: ma ochotę na przytulenie się oznaka minięcia zagrożenia: minęła godzina 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dybuk
Fakt. Dziewczynom po 30/40 znacznie wzrasta zainteresowanie seksem, tylko niekoniecznie z małżonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×