Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość

moja teściowa jest na emeryturze, ale z niej taka babka z ikrą jak to się mówi. dużo narzeka na zdrowie, ale gdzie zwietrzy pieniądz tam chętna no i przyjechała do nas bo w domu nie ma co robić a chorowała nasza kotka. my z mężem co dzień od rana w pracy więc bardzo to było pomocne. może się nie dogadujemy jakoś nie za bardzo się lubimy, ale tak ogółem i ugotuje i pranie rozwiesi i posprząta. i tak się zastanawiam czy skoro ona i tak w domu siedzi [nie ma zbyt wielu znajomych] i ma tą emeryturkę tylko to czy by tak nie pomieszkiwała z nami co 2 miesiące powiedzmy po 2 miesiące i nam się domem zajmowała. oczywiście za pieniądze - z tym że nie wiem czy dobrze tak się wpakować bo brzmi to pięknie a jak w realu wyjdzie a dwa za ile??? nie mamy dzieci dodam, chodzi o takie codzienne sprawy no i na wieczór nasze towarzystwo by miała. sama nie wiem, nigdy nie było takiej sytuacji, mąż mnie namawia a ja sama nie wiem. generalnie czasem mnie wnerwia jej głupie gadanie ale się nim zwyczajnie staram nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×