Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczesne legginsy

Polecane posty

Gość gość
nie noszę tunik ani legginsów jedyne getry to mam do biegania i na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej niekobiece i najbardziej robiące z mężczyzn bydło ubranie --- leginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziewczyna młoda, zgrabna a przez leginsy nie widać majtek to niech nosi krótkie bluzki ale jak ktoś koniecznie chce zakładać leginsy a powyższych warunków nie spełnia to niech założy tą nieszczęsną tunikę chociaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh nie przesadzaj z ta swoja sexownoscia :D TRZA tunike nosic :D kobieta znajaca swój sexsapil nie musi się obnazac dla calego swiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legginsy i tylek na wierzchu to brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no faktem jest że i ja je nosze ale w wersji nie przezroczystej i w razie co Irak nosze do nich długie bluzki bo bez kitu ale źle bym się czuła jak bym miała odsłonięte tyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie podobaja i fajnie,ze dziewczyny je nosza, no chyba ze pomyla rajstopy z leginsami:P hehe ale to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej jest passe jak panna eksponuje na ulicy swoją tzipę ..w którą wrzynaja się obcisłe legginsy .Kojarzy się to z tirówkami z Ukrainy a nie z klasą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam noszę leginsy i bluzke do polowy tyłka i czuje sie dobrze nie nosze za tylek bo to zle wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę zawsze, a Ty ewidentnie jestem gruba i nie możesz sobie pozwolić. Nie dość, że są wygodne to ładnie uwydatniają atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim ktoś zniechęci się do legginsów, albo będzie po nie lgną a nie będą do niego odpowiednio pasowało zapraszam do lektury artykułu. Świetna sprawa, poczytacie, a każdy poczuje się z tą wiedzą lepiej :) https://4f.com.pl/stylizacje_dla_biegaczek_na_wiosne_2016_-_zobacz__ktore_legginsy_sprawia__ze_bedziesz_wygladala_szczuplo_i_pieknie,43,302.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze ja te opaśluchy się ubiorą w leginsy,masakra, kużwa sama słonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7878

Ja najbardziej lubię Nike, oczywiście noszę tylko na trening albo jakiś sportowy wypad. Zamawiam z Perfektsport.pl, moim zdaniem mają fajny wybór i przede wszystkim świetne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×