Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca przez agencje co robic

Polecane posty

Gość gość

Zredykowaly mi sie godziny w pracy i mam przez to male problemy finansowe. dzisiaj odezwała sie do mnie kobieta z agencji pracy beetsma. I zaproponowala mi jutro szkolenie w firmie tesco i prace praktycznie odrazu. Wszystko ok do momentu kiedy nie wyslala mi umowy mailem i jej nie przeczytałam. W umowie czytam np ze moge byc informowana o tym kiedy przyjsc do pracy smsem. Pisze tam takze o okarach w razie nie stawienia sie w pracy. NApisalam wiec jej maila, ze niestety mam inne zobowiazania z ktorych nie moge calkowicie zrezygnowac. Ona zaraz oddzwonila i powiedziala ze to sa poprostu jakieś głupie zapisy w umowie, ale ona nikogo do pracy nie zmusza. I ze to nie jest tak ze bede musiala przyjsc do pracy bo jesli nie ede mogla to beda dzwonic do kogos innego. ze zrezygnowac moge z dnia na dzien bla bla bla i ze mam być człowiekiem o ona juz im tam przekazała ze przyjde na szkolenie i zebysmy byli ludzmi i sie tak nie traktowali na wzajem. Myslicie warto uwierzyc na slowo? Z jednej strony sie boje, a z drugiej strony kasa sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia? Naprawdę wierzysz jakieś babie? Przy pierwszym lepszym spięciu powoła się na umowę, którą podpisałaś. OLAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona twierdzi ze j ta umowe le zroumialam. A w niej napisane jest ze w razie nie wykonania dzieła lub zaniechania jest kara w wysokosci 100 zl. za kazde niewykonanie itp. ale to jesli np ktos sie zgodzi przyjsc wtedy a potem nagle odmowi. I ze jesli np zaproponuja mi termin i ja sie nie zgodze to poprostu przyjdzie ktos inny. Mam dylemat bo z jednej strony potrzebuje kase, a zdrugiej boje sie wdepnac w jakies gowno/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
ale ty miej na piśmie co to znaczy nagle odmówi! Pilnuj precyzji sformułowań. Pisałam ci: przedłuży ci się w innej pracy albo tu i już do którejś nie zdążysz a przecież nie masz na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyjełam jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×