Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppppppppppppo

szanowny eks chce obniżyc alimenty

Polecane posty

Gość ppppppppppppppo

Płaci obecnie po 650 zł na dziecko i twierdzi , ze to bardzo dużo bo jego koledzy płaca po 300 zł . Czy wasi eks to równiez takie debile , że nie patrzą na potrzeby dzieci tylko na kolegów - leniuchów -oszustów ? Dodam , że eks ma firmę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
nie obniżą mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
moj mi placi po 300 zl. na dziecko ale bede po swietach zakladac sprawe o podwyzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz naszczekają na ciebie, że większość ma przyznane 300, więc twoje dziecko też powinno mieć 300 i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ile wy tych wyprasków macie? Bo jak po 5, to na sztuki tanio, ale w pakiecie drogawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ma nie obniżać? co z tgo że ma firmę? moż ema uż rodzinę i potrzeby tej rodziny stawia na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy ma 600zl, inny 500zl. Poznań. 300zl to zenada. Walczcie o wiecej. 90% spraw o obnizenie alimentow konczy sie podwyzszeniem wiec podniosa mu. Idz do kancelarii sadu i poradz sie najstarszego stazem referendarza. Dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo interesuja wasze problemy z alimentami na bachory? wypad zarabiac pod latarnie jak wam malo. Rozumiem ze nikt was nie chce bo kto by chcial uzywane stare babska z bachorami ale wyzywanie sie na facetach nie zmieni tego. Brzydale do garow bo lancuch skroce.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej zal mi cie,ze dziecko ma takiego prymitywnego tatusia. Nie dziwne,ze cie zostawila. Nawet dziecko ja nie powstrzymalo. Przegraniec! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni płacą 650, inni płacą po 1500 na dziecko. Ci dobrze zarabiający płacą jeszcze więcej. Mój kolega na 2 dzieci płaci 5,5 tysiąca. Zależy od potrzeb dzieci i tego ile może zarobić ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""" ppppppppppppppo Płaci obecnie po 650 zł na dziecko i twierdzi , ze to bardzo dużo bo jego koledzy płaca po 300 zł . Czy wasi eks to równiez takie debile , że nie patrzą na potrzeby dzieci tylko na kolegów - leniuchów -oszustów ? Dodam , że eks ma firmę . """" Alimenty to zaraza . Niszczy wszystko.Dziecko powinien utrzymywać ten kto je ma.Czerpie z tego radość. A jak nie czerpie , to niech dzieckiem zajmie się drugi rodzic.Który radości został pozbawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650zl to jednak juz nie tak malo , skoro chce obnizyc to moze rzeczywiscie go nie stac , osoba pobierajaca alimety nie rozumie ze moze on niema kasy ma byc i koniec , wez pod uwage ze jego dzieci nie kosztuja tylko te 650zl tylko o wiele wiecej bo jak je zabiera do siebie to przeciez tez musza cos zjesc , gdzies wyjsc , jesli bierze dzieciaki co weekend to pewnie ze 200zl wydaje na ich potrzeby wiec 200razy4weekendy to jest juz 800zl plus 650 1450zl wiec pewnie podobnie i ty wydaje na dziecko jak jest z toba z tym ze ty masz jeszcze te wlasnie 650zl od niego :) ja tak wlasnie ostatnio podliczylam wydatki meza na dziecko plus dodalam alimety i wyszla wcale nie mala kwota swterdzilam ze na dzieci rozwiedzionych rodzicow wydaje sie wiecej niz na dziecko w normlanej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] gość 650zl to jednak juz nie tak malo , skoro chce obnizyc to moze rzeczywiscie go nie stac , osoba pobierajaca alimety nie rozumie ze moze on niema kasy ma byc i koniec , wez pod uwage ze jego dzieci nie kosztuja tylko te 650zl tylko o wiele wiecej bo jak je zabiera do siebie to przeciez tez musza cos zjesc , gdzies wyjsc , jesli bierze dzieciaki co weekend to pewnie ze 200zl wydaje na ich potrzeby wiec 200razy4weekendy to jest juz 800zl plus 650 1450zl wiec pewnie podobnie i ty wydaje na dziecko jak jest z toba z tym ze ty masz jeszcze te wlasnie 650zl od niego usmiech.gif ja tak wlasnie ostatnio podliczylam wydatki meza na dziecko plus dodalam alimety i wyszla wcale nie mala kwota swterdzilam ze na dzieci rozwiedzionych rodzicow wydaje sie wiecej niz na dziecko w normlanej rodzinie usmiech.gif """""" Instytucja alimentów. Zaraza , która niszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczy, oj niszczy wszystko. Szczególnie jak się ich nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że zzzniecierpliwiony znowu na przepustce z psychiatryka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by go puścił na przepustkę? Przestraszył pielęgniarki i dorwał sie do komputera na dyżurce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Czy ja Ciebie , tam nie poznałem? Możesz , przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w tym zlego ze obniza ? W pelnej rodzinie sie obniza jak spadaja zarobki i sedziego do tego nie potrzeba. W Polsce jest durne prawo ze matka wykonuje wieksza prace. Jak by sad kazal jej isc do pracy i tez zarobic na dzieci to by chetnie podzielila sie opieka nad dziecmi z tatusiem. Rodzice sa wspolmiernie odpowiedzialni za dzieci. Jak jedno da mnie a drugie wiecej(nie wazne czy matka czy ojciec) to uwazam ze 600 zl z obu rodzicow jest OK. Zawsze sie liczy ze matka ma dzieci przy sobie i liczy je jak wspollokatorow,co wiadomo kosztuje wiecej.Ale nigdy sie nie liczy ze ojciec ,mieszkajacy osobno tez ma gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj Tata ma firme i poza dzieckiem z pierwszego malzenstwa troje z drugiego. Eks zona probowala podwyzszyc alimenty, a ojciec placil 300 zl i nie zostaly podwyzszone za kazdym razem wlasnie ze wzgledu na to, ze ta trojke ojciec tez musi utrzymac. Mojej kolezance tez nie podwyzszyli i sedzia na rozprawie jej powiedzial, ze on nie moze zabrac temu drugiemu dziecku, zeby dac pierwszemu. Maja miec po rowno. A mezczyzna po rozwodzie jest wolny i ma prawo ulozyc sobie zycie z Inna kobieta i miec z Nia dziecko. Skoro zalozyl sprawe o obnizenie alimentow to znaczy, ze ma ku temu powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie potrzeby mają twoje dzieci ? inne te w związkach małżeńskich potrafią za dużo mniejsze kwoty się wychowywać. 650 zł to bardzo dużo na dziecko na dzieci (przynajmniej dwoje)to już więcej niż pensja minimalna w tym kraju. Jeżeli mężczyżni rzeczywiście to same lenie które nie dbają o dzieci o ex żony to dlaczego większość z nich NIE dożywa do EMERYTURY ? powiedz mi jakie potrzeby mają twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzieci męża wydajemy ok. 2500 miesięcznie. To po 1250 na jedno. Na nasze wspólne wydajemy ok 700. I wcale nie jest tak że dzieci męża matka wychowuje więc powinna kasę dostać! Dzieci więcej u nas są niż u niej dlatego taka kwota bo alimenty plus utrzymanie unas. Mąż chciał alimenty obniżyć. To usłyszał że "matka ma swoje potrzeby i na nie musi zarabiać więc on ma dzieci utrzymywać bo go stać." Paranoja. Takie mamy sądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650 od taty i 650 od mamy to 1300 zl. Nie zapominajcie, ze kobieta tez musi lozyc na wspolne dziecko :-) i sad bierze to pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi eks placi 300 zl, ale biore pod uwage to, ze gdy go zabiera, a robi to dosc czesto nie zaluje mu na nic. Dlatego nie smialabym mowic, ze dostaje te marne 300 zl. Wiekszosc kobiet poprostu mysli, ze eks po rozwodzie musi ja I dziecko utrzymac, one Nic nie musza. A prawda jest taka, ze matka i Tata ma lozyc na dziecko po rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd bierze pod uwagę to co mu się spodoba. A jak mamusia zrobi "dobre wrażenie" to jeszcze podniosą alimenty żeby biedna kobiecina rączek sobie nie urabiała po łokcie. I wcale nie jest tak że rodzice muszą oboje łożyć na dzieci. :P Sąd potrafi uzasadnić że mama nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na dzieci męża wydajemy ok. 2500 miesięcznie. To po 1250 na jedno. Na nasze wspólne wydajemy ok 700." 3200 zł na dzieci ! macie najlepszych indywidualnych nauczycieli z Cambridge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eks zona mojego partnerka chciala 800 zl na 4 letnie dziecko i 600 zl na siebie i co dostala. 350 zl na dziecko, na siebie 0 zl i moj partner dostal jeszcze 600 zl zwrotu kosztow procesowych, bo dla sadu on nie pracuje. Mezczyzni musza kombinowac, bo inaczej eks zony by je oskubaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200zł na dzieci !!!! to my z żoną (oboje pracujemy ) mamy tyle samo i na 5 osób starcza + kredyt i nie narzekamy. Jeżeli ojciec nie chce płacić na dzieci niech spier........z jałmużną honor nie pozwalał by mi brać takie pieniądze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwol mu szybciej sie zajedzie wydajac na d**y i chlanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ale nie podoba ci sie szmato 300 zł na dziecko oddaj je meżowi pod opieke , wszak nie masz musu sie meczyć za te 300 zł moze wychowywać dziecko maż wszak to jest ojciec nie stoi w chierarchi wcale nizej , wiec o co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze nie chcesz oddac dziecka stanowi dowód ze chodzi wam tylko o pieniadze i nie koniecznie na dziecko . sądy powinny na to zwrócic uwagę , dopiero jezeli maż nie chce dziecka wziąć do siebie , wtedy dowalic mu alimenty , a tak nie widzę powodów dlaczego maż by miał płacic , to zona powinna mezowi płacic alimenty jezeli tam wychowuje dzieco , mam nadzieje , ze to sie w koncu zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×