Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niezbędnik niemowlaka raz dwa trzy!

Polecane posty

Gość gość

Jakie są 3 rzeczy z tak zwanej "wyprawki" Waszych dzieci, których nie pozbyłybyście się za żadne skarby i okazały się super przydatne (nawet po skończonym roczku dziecka). U mnie to są: - podgrzewacz do mleka - super przydatny w podrózach, których jest dużo w naszym życiu. Do tego mamy też końcówkę samochodową, więc super przydatny się okazał! - tak zwany DuDu - czyli kocyk przytulanka z głową zwierzaka :) Jak mała tylko go przytuli to automatycznie zamyka oczy. Jest dla niej symbolem odpoczynku czy to w nocy, czy popołudniu...super rzecz i polecam go każdej Mamie! - smoczek - używa go tylko w nocy i też na pewno był przydatny w procesie uspokojenia...niestety niedługo będzie go trzeba pożegnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsysacz kataru frida!, sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczek aventj, pieluszka tetrowa - czyli twoje Dudu-dziala na gej samen zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termometr na czoło, taki prosty ze Smyka. Mimo że mamy teraz też na podczerwień, to ten paskowy jest super i na wyjazdy najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej rzeczy. Jedyne co przychodzi mi do głowy to jestem bardzo zadowolona z karmienia piersią, spełnia wszystkie funkcje waszych gadżetów i jest za darmo dostępne w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida do nosa, Bepanthen, tetrowa pielucha, podgrzewacz, Espumisan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podgrzewacz dla mnie niezbednik, smoczek, lezaczek dla dziecka tez mi ulatwil zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczek zapomniałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojemnik na MM z mothercare, turystyczny podgrzewacz- bo i do mleka i soku i słoika przydatny oraz płyta Ani Brody 'a ja nie chce spac' - młody jak tylko słyszy te piosenki to sie usmiecha i slucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×