Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta290

Dietetyk Warszawa Szukam pomocy ?

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego dietetyka i jesteś z Warszawy to bez wahania podejmuj dzialanie z dietetykiem w www.med-expert.pl. Ja tam chodziłam z wagą 100 kilo i długo mnie ta walka kosztowała ale się udało. Schudłam 30 kilo -zdrowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonkajolka
Ja nie byłam nigdy u dietetyka ale jeśli chcesz wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe to warto spróbować od kateringu dietetycznego. W Warszawie jest np. Lunabox i mają zdrowe jedzenie która bardzo dobrze smakuje, więc nie czuć że jest się na diecie. Sama od kilku miesięcy zamawiam u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Polecam moją Panią dietetyk Karinę Świerczewską. Jeżdżę do niej do Porta Medica, to dietetyk sportowy z wyczuciem, doświadczeniem i podejściem. Dietę jaką mi ułożyła dość łatwo było mi wprowadzić a pierwsze efekty czyli spadek wagi i poprawę samopoczucia zauważyłam już po dwóch tygodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pani dietetyk z Multimedu okaże sie dla was pomocna? Chodziłam do niej z problemem tycia przez hormony. Najpierw byłam u endokrynologa, żeby ustalił dawkę leków, a później u dr Gmurczyk, która dobrała mi świetne zalecenia żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Norberta Kowalika. Jestem pod jego opieką już 2 miesiąc. Nie tylko układa dietę, ale też przyjemny plan treningowy. Dieta nie wychodzi drogo, bo wszystkie składniki są dostępne w Lidlu, posiłki łatwe do przygotowania i smaczne. Polecam go obczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym Kowaliku słyszałam, że dobry. Nie ćwiczę z nim, ale koleżanka sobie chwali. Przynajmniej jeszcze nie odpuściła, jak to miała w zwyczaju przez ostatnich milion prób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry gabinet dietetyczny znajduje się w dzielnicy Bielany. Polecam wam skontaktować się z www.high-med.pl Sama otrzymałam tam profesjonalną pomoc dietetyka. Jeżeli macie problem z otyłością, sercem lub po prostu chcecie zrzucić zbędne kilogramy to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś z Was był z Wilanowa to w przychodni Wilmed wiem ze maja dobrego dietetyka. Nazwiska niestety nie pamietam. Kolezanka z córka tam chodzi i mówi, że jest bardzo zaodowolona. Młoda nie wie nawet dobrze ze jest na diecie, a waga wraca do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Bielanach znajduje się przychodnia specjalistyczna www.high-med.pl Jeżeli poszukujecie sprawdzonego dietetyka, który wam pomorze to powinniście się tam wybrać. Sama tam chodziłam i teraz moje problemy są przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaia
Dnia 5.03.2018 o 18:26, Gość gość napisał:

Może i na z warszawy, ale napewno najlepszy jakiego poznałam Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Jestem z wa-wy ale korzystam z jego usług. Rekord to 24 kg w 20 dni(mój rekord, bo są też lepsze) Polecam każdemu.

Amputował ci nogi? 24 kg ? 20 dni? serio? Porażkowa pseudoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam odwiedzić twojdietetyk-warszawa świetna usługa i bardzo skuteczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×