Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jefrey91

Nike Shox oryginały ?

Polecane posty

Gość Jefrey91

Witam. Mam problem. Kupiłem przedwczoraj buty Nike Shox Rivalry z allegro za 269 zł (starszy model z 2 podpórkami pod piętą). Wczoraj dostałem przesyłkę jednak parę rzeczy budzi moje wątpliwości. Na metce na języku nie ma loga nike a jest napis "made in chine". Duża srebrna łyżwa na zewnętrznej stronie buta jest trochę niżej niż na zdjęciach modelu w google. Mała łyżwa na języku powinna być srebrna a jest czarna. But ma rozmiar 46 a mimo to jest lekko ciasny dla mojej stopy. (mam inne buty nike też 46 i w nich nie ma żadnej ciasnoty nawet jak je kupowałem) System SHOX powinien zapewniać amortyzacje pięty jednak ja praktycznie nic nie odczuwam więc podejrzewam że to ściema nieoryginalna. Ostatnia rzecz: Na metce id butów się zgadza i jedyna różnica to właśnie ta czarna łyżwa zamiast srebrnej. Pisałem do sprzedawcy o moich wątpliwościach jednak odpisał że buty są oryginalne. Poradźcie co zrobić ? Chodzić ? Zwrócić ? Żądać od sprzedawcy dowodu oryginalności ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz ile kosztuje oryginał w sklepie? i czy jest taka możliwość, żeby na allegro były 70-80% tańsze? chyba nie. wiem, które to aukcje z allegro, to chińskie buble. oddaj. nie daj się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×