Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19letnia matka z programy Rozmowy w toku

Polecane posty

Gość gość

Właśnie oglądam powtórkę i jestem w szoku. Najpierw zaskoczyłam się, że ma tylko 19 lat, bo wygląda na jakieś 28-30. Po drugie, ta dziewczyna klnie jak szewc. Jak mówiła do swojego partnera Dawida to co drugie słowo na k. Jak ona nie wstydziła się tak odzywać na wizji, przy obcych ludziach, i jeszcze żeby to poszło na całą Polskę? Jaki wzór taka matka, która wcześniej sama była ćpunką, i ma dziecko z wpadki z ćpunem, może dawać swojemu synkowi Marcelowi? Musiałam to z siebie wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są podstawieni i mówią to co mają w scenariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sa posdtawieni bo mam znajoma z pracy, ktorej brat byl ze swoja dzirwczyna w Rozmowach w Toku w tamtym roku. Juz nie pamietam na jaki temat, tez cos tam o zwiazkach. Zwrocili im pieniadze ze dojazd, mieli wynajety pokoj w hotelu i dostali jakas kase za udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet gdyby byli podstawieni to takich par NIESTETY jest bardzo duzo. I nie wydaje mi sie czy miala by scenariusz gdzie co drugie slowo to k... Tez to ogladam, szkoda tylko dziecka, przeciez oni sie nie zmiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są podstawiani - moja znajoma była w progamie o niepłodności. ta Klaudia to jakaś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam następną parę. Troje dzieci, mąż pali marihuanę, oni na siebie krzyczą. Słuchajcie, to niesamowite, że tacy ludzie bez problemu mają po kilkoro dzieci, a tyle par które się oszczędzają, zdrowo odżywiają, chcą być rodzicami - nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany boskie, myślałam że ta mama to co najmniej 38-40 lat ma... Nie umiem już chyba oceniać wieku ludzi! Takie zmarszczki, taki biust, a jeszcze dziewczyna nie ma trzydziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mąż ma 29, a wygląda na 10 więcej. Czy to przez marihuanę? Teraz swoją drogą się nie wdziwię, że na kafe często naskakujecie no kobitki po 30stce że zachodzą w ciąże, skoro wy tak wyglądacie już przed trzydziestką. Pewnie w okolicach 40stki to już wraki, i dlatego chcecie szybko babciami zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na demotywatorach były zdjęcia osób przed tym jak zaczęły brać narkotyki i po kilku latach. Nie uwierzyłyście jak narkotyki rujnują wygląd i dodają lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny nie zgłaszałby się do tak chachłackiego programu :o nie wiem czego się spodziewałyście :o Tak tylko debile chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 tez mnie zawsze nachodzi taka refleksja, jak widze tego typu patologiczne pary. zycie jest bardzo niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie do konca i nie kazdy jest podstawiony, ale rwt maja teraz taka wymowe, ze maja byc "smieszne", pokazywac codzienne zjawiska w pseudohumorystyczny sposob, dlatego kaza gadac ludziom glupoty i nakrecaja ich na takie zachowanie. gdyby program nie chcial bluzgow na wizji, kategorycznie by w umowie bylo to zapisane. oni specjalnie wybieraja na castingach takich ciuli i podaja im scenariusz do reki, zeby wpasowali sie w klimat tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczcie, ale nie macie prawa mówić kto zasługuje na dziecko a kto nie. Zdarza się, że z patologii wyrasta ktoś wartościowy a zdarza się, że z bogatych, dobrych rodzin wyrasta taki chłam, ze szkoda gadać. Żeby tego nie widzieć trzeba naprawdę być bezpłodną baba zapatrzoną w swoją macicę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18 - pokaż gdzie ktoś napisał, że takie pary nie zasługują na dzieci. Twój hejt na bezpłodne kobiety wiele mówi i o twoim intelekcie, i o braku współczucia dla takiej tragedii. Masz brzydką duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest tytul tego odcinka rozmow w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale wczoraj była premiera a dziś rano powtróka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był odicnek 2301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×