Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprzatanie w szafkach kuchennych

Polecane posty

Gość gość

Chce powycierac wnetrza szafek w kuchni, ale mam sporo naczyn i roznych drobiazgów i gadzetow w nich ,nie wszystko uzywam na codzien .niektore rzeczy rzadko.i zniecheca mnie mycie wszystkiego tego co jest w szafkach, bo sporo tego jest,mysle tylko o wytarciu szafek wewnatrz i wszystkie rzeczy spowrotem powstawiac.A wy jak wycieracie w szafkach to myjecie wszysko co w nich sie znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjmuje wszystko,myje szafki i ukladam.Jezeli sa to przedmioty,ktorych uzywam to sa czyste i ich nie myje.Myje tylko te,ktore sa dawno nie odswiezane lub wyrzucam jak z czegos nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam specjalna szafke na rzeczy malo uzywane, tam sprzatam najwyzej raz do roku. W innych na biezaco, widze ze sie zakurzylo, czy ze nabrudzilo, szmatke, przetre i spokoj. Z wyciaganiem rzeczy i pucowaniem, raz na rok. Robie tak cale zycie i nie widze potrzeby szorowania co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem jest zrobienie szafek na nóżkach. Widziałem u znajomego, któremu majster robił mebelki na nóżkach metalowo-gumowych, coś takiego jak tu: http://www.dif.com.pl/ - bardzo fajne rozwiązanie, bo można odkurzaczem i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie są to rzeczy zakurzone to nie myję, układam w umytej szafce i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×