Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamieszkanie z prostytutką

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym mieszkać z prostytutką i masować jej stopy jak wróci z pracy,zakładać jej szpilki na stopy i pończochy jak będzie do pracy szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znów to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to dobry materiał na żonę lecz gożej jak jest k***ą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na żonę może tak,ale nie wyobrażam sobie mieć z taką dzieci,normalną rodzinkę,jezdzić do teściów,spotykać się ze znajomymi itd,natomiast gdyby to była tylko nasza relacja,to nawet by mnie to kręciło,że wychodzi pracować do burdelu,pomagać jej się ubierać,zakładać pończochy,masować stopy jak wróci,a nawet odbierać ją z pracy,słuchać jej opowieści,komu obciągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno taka relacja z prostytutką nie równałaby się małżeństwu i dzieciom, ze stworzoną dla kogoś kobietą,ale byłaby zdecydowanie lepsza niż produkowanie dzieci z kimś z zupełnie innej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyje się w końcu raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tobie się nigdy nie znudzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jako zone lecz już by nie pracowała jako Prostytutka.Chyba ze by miala potrzeby to tylko i wyłącznie w trójkacie w mojej obecności i w mych objęciach by inny jej dogdzał mogło by ich być nawet kilku w mych objeciach by jeczała z rozkoszy.Gdyby osobno to zrobiła czy w innym pokoju bym się rozstał z nią.Mogła by mieć ze mną dzieci lecz ja bym je zapładniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×