Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KingaStefankaFanka

Wędkowanie czy któraś tak jak ja lubi wypady na ryby

Polecane posty

Gość gość
Ja uwielbiam rybki, jeździmy razem z mężem, zakupy robimy zwykle dużo wcześniej w hurtowni wędkarskiej www.wedkarstwo.fishkon.pl dla osób zakochanych w tym hobby/sporcie to będzie istny raj, to jeden z największych hurtowych dystrybutorów w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera881
Ja równiez raz na jakiś czas lubię takie wypady, a jezeli szukasz sprzętu dla przyjemniejszych i efektywniejszych połowów to sprawdź sklep https://anmur.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Wędkarstwo to moja pasja. Najwspanialsze jest to, że dzielimy pasję z mężem. Był bardzo zadowolony, gdy na rocznicę kupiłam mu masę akcesoriów wędkarskich. Najlepszy wybór posiadają www.expertfloat.pl . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wędkowanie odkąd pokazał mi to mój tata. Zabrał mnie raz na ryby i od razu mi się spodobało. Od tamtego czasu często z nim jeżdżę i coraz bardziej mi się to podoba. Wszystkim pasjonatom wędkowania polecam sklep https://www.perchshop.com/keitech-c-2_3.html gdzie zajdziecie dobrej jakości przynęty, które wyglądają jak żywe robaczki na które połasi się każda ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek92822
Jest wiele kobiet, które lubią wędkować i czasami można je spotkać na rybach. Moja żona tez ostatnio się zastanawiała nad tym, czy nie spróbować i chyba kupimy jej sprzęt w sklepie http://bolen.pl/ Może akurat jej się to spodoba. Fajnie by było, gdybyśmy mogli razem sobie wyjeżdżać w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie sobie zrobić fajny zestaw do łowienia ryb, to polecam www.wedkarstwo.fishkon.pl. Ja łowię ryby z mężem, swietna zabawa zwłaszcza, jeśli chcecie wypocząć w ciszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie wędkować, a gwarantem dobrego wędkowania jest odpowiedni sprzęt - ja zawsze zaopatruje się ze sklepu www.Iperch.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie. Ostatnio sama sobie sprawiłam prezent na urodziny kupując nową wędkę z mojego ulubionego sklepu - www.FishingCenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas

Moja kobieta uwielbia wedkowac po tym jak [rzeczytalem jej ten artykul

duchowizna.pl/polowy-na-morzu-jakie-maja-zalety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli lubicie łowić ryby i interesujecie się wędkarstwem to zajrzyjcie na stronę rkbaits.pl Tam znajdziecie szeroki wybór sprzętu wędkarskiego w przyzwoitych cenach. Sam się u nich zaopatruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli lubicie łowić ryby i interesujecie się wędkarstwem to zajrzyjcie na stronę rkbaits.pl Tam znajdziecie szeroki wybór sprzętu wędkarskiego w przyzwoitych cenach. Sam się u nich zaopatruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×