Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie !!! Jaką walizkę kupić ? Materiałową, z poliwęglany, z ABSu ?

Polecane posty

Gość gość

Która bedzie najlzejsza a jednoczesnie najbardziej wytrzymala ? Ostatnio jak lecialam samotolem mialam zwyklą walizke z marketu za 99zl pekla i zrobila sie dziura, zakleili mi ją taśmą na lotnisku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup taka co ma kolka bo wygodnie i wtedy wszystko na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 9
Puccini, Carlton, American Tourister. Np. taka: www.e-walizki.pl/bagaz-walizki-na-kolkach-male/walizka-puccini-abs01-mala-niebieska-4623.html, nie wiem jaka wielkość cię interesuje, bo rozmiary i pojemności są różne :) Polecam zainwestować w coś porządnego, co się nie rozwali przy pierwszej podróży :) A w tym sklepie masz dłuższą gwarancję (dodatkowe 2 lata do gwarancji producenta). Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieszka
koniecznie na kołkach, a to z czego będzie wykonana, to zależy wyłącznie od Twojego portfela i upodobań :) mi się podobają takie http://www.mojawalizka.pl/walizki.html , wyglądają na bardzo solidne. osobiście bardziej lubię materiałowe - wożę w zasadzie same ubrania, buty, więc bagażowi nic się nie stanie, a zawsze jednak można trochę materiał nagiąć do swoich potrzeb, sztywne się tak nie dadzą. Ale jednocześnie, w poliwęglanowych możesz przewozić cenniejsze, delikatniejsze rzeczy, bez obaw, że coś się im stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninazara
jak się już zdecydujesz to wejdź na www.fashioncentrum.pl tam dostaniesz walizki jakie tylko chcesz i jaki kolor tylko wymarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed dwóch lat, ale odpowiem, bo często wyjeżdżam na kilka dni w związku z pracą, i musiałam kupić walizkę. Mąż poradził mi z poliwęglanu, bo podróżuję pociągami, busami, w różną pogodę. Poszukalam w necie, i znalazłam firmę Szyk z Siedlec. Mają dobre walizki w sensownej cenie, z mocnymi rączkami i na 4 kółkach, co jest ważne. Można ich znaleźć w Google. Zadzwoniłam i zamówiłam telefonicznie. Na drugi dzień kurier przyniósł mi pod drzwi. Póki co, jest świetna i sprawuje się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałem walizkę kabinową Ochnik, ochnik.com/category/bagaz-walizki-male-kabinowe do wielu zastosowan nadaje sie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że taki spory wybór jeśli chodzi o walizki będziesz miał w sklepie walizkownia.pl więc możesz tam zajrzeć, myślę że coś tam sensownego będziesz w stanie faktycznie dla siebie wybrać. Sklep przede wszystkim oferuje bardzo dużo walizek więc jak będziesz coś szukał konkretnego to jest szansa na to, że u nich taka walizka będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×