Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyprowadzka z domu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Postanowiłem się wyprowadzić od rodziców. Mam 23 lata i uznałem, że czas najwyższy zamieszkać samemu. Moi koledzy mieszkają z rodzicami i mówią, że to zły pomysł, że będę musiał płacić komuś za mieszkanie, że lepiej tą kasę wydać na coś innego(imprezy,gry itd..). Nie wiem co zrobić, ale wydaje mi się, że warto spróbować. Ja chcę mieszkać sam ponieważ mam mały dom. Mieszkam z siostrą w pokoju, a ona ma już 18 lat... Wydaje mi się, że to trochę nie normalne mieszkać w tym wieku z dorosłą siostrą w jednym pokoju. Stać mnie na wynajem i chyba to zrobię. Nie mogę przyprowadzić żadnych kolegów, dziewczyn do domu bo trochę mi wstyd z tego powodu. Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprowadź się. To najlepsze wyjście. Ja się wyprowadziłam w wieku 18 lat, teraz mam prawie 20 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadź się koniecznie zobaczysz, jak miło jest mieć własną przestrzeń i swobodę a do rodziny zawsze możesz wpadać w odwiedziny, na obiad czy coś to będzie znacznie zdrowszy układ niż teraz czas zacząć dorosłe życie ;) trochę zazdroszczę, po wyprowadzce z domu zaczął się najlepszy okres mojego życia, bardzo dobrze wspominam tamte czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×