Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak ją ponownie zdobyć

Polecane posty

Gość gość

witam, mam taką sytuację. Jestem chłopakiem, mam 22 lata, w związku jesteśmy prawie 3 lata, prawie 2 lata mieszkamy razem. wczoraj ona się ode mnie wyprowadziła do ciotki. powód jest taki. dwa razy zostałem przez nią 'przyłapany' na pisaniu z inna dziewczyną, wybaczyła mi to, zapomniała. jakoś przed sylwestrem nie dogadywaliśmy sie, ona się dowiedziała, że pisze z jej koleżanką, mimo że to ona nalegała. no i na imprezie w złości na mnie całowała się z innym chłopakiem, ja jej to wybaczyłem, już wtedy chciała się wyprowadzić, została. ja się po tej sytuacji trochę pogubiłem, wiedziałem, że ona dalej z nim pisze, więc i w tajemnicy ja zacząłem pisac z nieznajomą, ona wysyłała mi zdj w bieliźnie. skończyłem z tym po 2 tyg. ona tez juz z nim nie pisała, przyznała mi się do wszystkiego. ja jej niestety nie. i wczoraj to wszystko wyszło na jaw. co mam robić? jak ją znowu zdobyć? mówi, że to już koniec. ja to zrobiłem w sytuacji jak było miedzy nami zle, jak bylismy gdzies zagubieni. co robic? jestem rozbity..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×