Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolega77

Pytanie skierowane głównie do kobiet :)

Polecane posty

Gość Kolega77

Witam Was serdecznie, babki. Mam do Was prośbę. Jestem z dziewczyną 3 lata, a na majówkę planuję ją zabrać nad morze. Jest to niespodzianka - pomysł, który dzisiaj mi wpadł do głowy. Pytanie do Was brzmi: co powinna mieć, by potem nie było problemu, że nie wzięła wszystkiego? Wiadomo, że kosmetyczka, strój kąpielowy, ciuchy na zmianę, bielizna. Czy jeszcze czegoś potrzeba? Chciałbym zadbać o wszystko, ale kobiety do końca ani nie zrozumiem, ani nie przewidzę, czego może potrzebować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam do opalania z filtrem słonecznym, recznik, aparat, cos cieplego do ubrania bo pogoda jest zmienna. Nakrycie na glowe, okulary przeciwsloneczne, ladowarka do komorki, podstawowe leki, jesli masz to parawan na plazy jest bardzo przydatny, japonki, suszarke, prostownice/ lokowke jesli uzywa, szczotke do czesania i taka do zebow :) male lusterko, jakas torbe albo plecak zeby mozna bylo tam spakowac rzeczy idac na plaze, a dziewczyna bierze tego duzo. Cos od komarow :) jak mi sie cos przypomni to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube ciuchy bo może być zimno dużo kasy bo żarcie drogie tabletki antykoncepcyjne, bo niektóre dziewoje wyjeżdżając na weekend z facetem o nich zapominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×