Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1 dwie slabe kreski, 2 negatywny

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam pewien problem, robiłam test w piatek wieczorem i wyszły dwie kreski, jedna bardzo słabo widoczna więc go powtózyłam dziś rano, wykonałam ten sam pepino i wyszła jedna, czy jest możliwość aby test był wadliwy? pobolewa mnie podbrzusze, dużo częściej korzystam z ubikacji, w sumie żadnych znacznych objawów nie mam, jedynie co to nie wzięłam jednej tabletki ok miesiąca temu w połowie brania tabletek, i postanowiliśmy z mężem że zakończę antykoncepcję i damy szanse naturze na dzidzie i tak 5 dni po okresie który praktycznie nie był okresem bo trwał 2 dni i zamiast krwi było brązowe 'coś' mąż zrobił mi psikusa, ale to bylło tydzie n temu więc chyba na test byłoby zawcześnie od tego momentu, a znowu gdyby ciąża była po niewzięciu tabletki to chyba druga krecha byłaby mocno widoczna. Ps czy warto jest już teraz iść do lekarza na badanie hcg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak patrzeć na te co zrobiłam? czy może jednak coś być przy pierwszej bledziutkiej drugiej kresce? czy raczej nie łudzić się na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob bete, bo czasem tak moze byc ze testy roznie pokazuja poza tym to moze byc tez fakt iz nie wzielas tabletki i hormony zaszalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×