Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninaaaaaaaa

36 tydzień a leczenie dentystyczne

Polecane posty

Gość ninaaaaaaaa

Witam. niestety mam probem z zębem.. odpadła mi jego mała cześć zapisałam się do dentysty ale opinie ludzi jak i dentystów są podzielone co do bezpieczeństwa korzystania z zabiegów dentystycznych w tym czasie. Czy któraś z was korzystała z leczenia? czy dozwolone jest znieczulenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że w ciązy można leczyć żeby a nawet mieć prześwietlenie tyle że ze specjalna nakładka ale że jesteś już na tym etapie że z przeswietleniem można zaczekać do rozwiązania, leczyc jednak można bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaaaaaa
dziękuję bardzo. :) a znieczulenie ? co z nim . podobno nie jest to dobre rozwiązanie na tym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la maciorra
Mozna miec znieczulenie w ciazy. Sama bylam w podobnej sytuacji. Jedynie nie zakladaja ciemnych plomb w ciazy ani podczas karmienia piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można leczyć, można mieć znieczulenie. Nie można z niego korzystać tylko w pierwszym trymestrze. Spokojnie. Tylko pytanie czy wytrzymasz na fotelu, bo ja po 30 tyg już mdlałam bo mi było gorąco itp. i lekarka stwierdziła, że chyba najwyższy czas odpuścić i resztą zająć się po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×