Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie negatywne opinie o MLM

Polecane posty

Gość gość

Mam wrazenie, ze pisze to jedna i ta sama osoba. Jeden chory psychicznie osobnk czerpie perwersyjna przyjemnosci z obrazania wszystkiego i wszystkich na tym forum. Pytanie w jakim celu to robi ? . Kolejna sprawa to taka, czemu el camillo wsystkich obraza na forum ? Czy po prostu rodzice go nie wychowali czy nudzi mu sie i codziennie musi wyladowac swoje frustracje na forum, zwyzywac innych, pisac komentarze nie na temat. . Szkoda ze w Polsce mamy takich glupich ludzi. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty czemu obrażasz innych pajacu? Wmawiasz innym forumowiczom to co dokładnie sam robisz. Negatywne opinie? Żal ci, że mówimy prawdę o twoim śmiesznym handelku? Ciebie chyba starzy nie wychowali boś durny i naiwny. Nic z domu nie wyniosłeś i dlatego mienisz się byznesmenem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dołączam się do tępienia tych oszustów. Więc już jest nas trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne 4 hahaha. Jedna i ta sama osoba. Zal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez :) ****** tępe Mlmki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi mlmek wmawia sobie to co chciałby aby było faktem :) tak właśnie działa gowno mlm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ taaa jasne 4 hahaha. Jedna i ta sama osoba. Zal mi was.@@@ . Mnie jest ciebie żal, durny mlm-ku :D . . @@@ Mam wrazenie, ze pisze to jedna i ta sama osoba. Jeden chory psychicznie osobnk czerpie perwersyjna przyjemnosci z obrazania wszystkiego i wszystkich na tym forum. Pytanie w jakim celu to robi ?@@@ . Masz obsesję? :) Widać, że jesteś tylko tępym mlm-kiem. Oczywiście, wszyscy przeciwnicy MLM to jedna osoba pisząca pod wieloma nickami, natomiast sam MLM jest tak z******ty, że cała Polska chce się nim zajmować ale wy macie ograniczone listy, więc stąd to powszechne niezadowolenie społeczne :D W Polsce mamy 37 999 999 zwolenników MLM i tylko jednego przeciwnika tej piramidy :D Tak sobie to tłumacz, tępy akwizytorku :P . . @@@Kolejna sprawa to taka, czemu el camillo wsystkich obraza na forum ? Czy po prostu rodzice go nie wychowali czy nudzi mu sie i codziennie musi wyladowac swoje frustracje na forum, zwyzywac innych, pisac komentarze nie na temat.@@@ . Przecież to ty przygłupi trollu zaczynasz obrażanie, gdy ktoś tylko wspomni coś niepochlebnego o MLM. Rzucasz się jak wesz na grzebieniu, gdy znajdzie się ktoś, kto nie gloryfikuje tego obwoźnego handelku. Rodzice niczego cię nie nauczyli, bo inaczej nie byłbyś takim naiwnym tępakiem. No chyba, że oni sami tacy są i zajmują wyższe miejsce w tej waszej piramidzie :D . . @@@Szkoda ze w Polsce mamy takich glupich ludzi. Zal. @@@ . Zgadzam się. Mnie też jest żal, że w Polsce jest tylu mlm-owskich oszustów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa87
Zapraszam do darmowej rejestracji w nowo powstajacym programie LSN - darmowa rejestracja tylko do konca maja. Warto już teraz zbudować sobie mocną grupę dzięki której od 1 czerwca jak tylko ruszy cała machina zaczynamy szybko zarabiać spore sumy :) Ja skorzystałam Ty też nie zwlekaj zanim wyprzedzą Cię inni ;) http://liderlsn.pl/?id=isabell Chcesz wiedziec wiecej zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@isa87: Jesteś głupsza niż ustawa przewiduje :) Naprawdę wierzysz w to, że ktoś zapłaci za rejestrację w tym badziewiu? Żebyś się nie przeliczyła naciągaczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×