Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy pod pachami to stan naturalny

Polecane posty

Gość gość

Włosy pod pachami to stan naturalny. Jednak od prawie wieku przemysł kosmetyczny robi nam pranie mózgu, zachęcając do depilacji – twierdzi Ben Hopper. W sesji fotograficznej udział wzięły kobiety, które mimo nieogolonych pach, traktowanych przez społeczeństwo jako zaniedbanie, wyglądają atrakcyjnie. Apel fotografa wydaje się jednak głosem wołającego na puszczy. Nie da się ukryć, że największy interes w nacisku na ogolone pachy mają firmy kosmetyczne. Seria zdjęć Bena Hoppera może wprawdzie wywołać dyskusję, ale błędem byłoby myśleć, że wpłynie on na aktualny kanon piękna. Miło jednak wiedzieć, że po ziemi stąpają jeszcze mężczyźni, dla których ważniejsze od efektów zabiegów kosmetycznych jest to, co naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam pachy, to pikuś. Ile zarobią na jednej paczce żyletek raz na kwartał i jednym szarym mydle na rok. Nogi i między nogami, to jest biznes dopiero. Depilatory, woski, pasty cukrowe, kremy, maszynki, żele do golenia, kosmetyki po goleniu i depilacji plus medykamenty na podrażnienia, wrastające włoski, rogowacenie mieszków, zakażenia. Ale! Prawdę powiedziawszy wielokrotnie więcej czasu i pieniędzy kosztuje utrzymanie skalpa w dobrej kondycji i porastających go włosów niż usuwanie owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręcą te włosy pod pachami. Teraz rzadko można spotkać kobiety co je posiadają, ale niekiedy mi się zdarza taką zobaczyć i to mi się tak podoba i nie tylko podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrokos
niestety, ale obecnie biznes rządzi światem. Dla zysku próbuje się nam wmówić, że potrzebujemy coraz więcej rzeczy, które w praktyce są nam zbędne. Podobnie jest w lansowaniem nieowłosionego ciała. Globalnie są to naprawdę potężne gałęzie przemysłu generujące gigantyczne dochody. Jeszcze 20 lat temu w sklepach ciężko było dostać golarkę dedykowaną dla kobiet. Dziś od produktów do pozbycia się owłosienia pułki w sklepach się uginają. Dlaczego nam wmówiono, że musimy żyć koniecznie z czymś, bez czego jeszcze jakiś czas temu ludzie funkcjonowali bez problemu? For many !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten biznes się kręci i pranie mózgów kobietą, a i już facetom :( Dla mnie było by cudownie by żadna się nie depilowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ubolewam z tego powodu, że nastała taka moda i nie często mam tę możliwość obcowania z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po coś natura dała nam te włosy w tych miejscach! Wszelkie depilacje są wbrew naturze! NIE DLA DEPILACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście kręcą wszystkie co je mają. Nie wiem skąd mam to, ale taki widok mnie powala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×