Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Adrian1717

Problem miłosny

Polecane posty

Gość Adrian1717

Witam wszystkie panie. Mam na imie Adrian 18 lat. Od 2 lat byłem najszczęsliwszym człowiekiem na ziemi. Poznałem dziewczyne która zrobiłaby dla mnie wszystko. Nasza historia jest bardzo długa i kręta ( odrzucałem ją wiele razy czekała na słowo moje " kocham cie " 10 miesiecy. ) Pomimo iż ja nie chciałem tego zwiazku bałem sie ze strace tak super osobe skusiłem sie.. Pokochałem ją wiele super chwil spedzanych w szkole. No i zaczeło sie od stycznia 2013 roku. Pisała z innym chłopakiem tam do niego , że już zrywa ze mną bo za dużo ja nią rządze , straciła dużo przyjaciół przezemnie . Doszlismy do porozumienia przeprosiła mnie i powiedziała , że wybiera mnie. Luty / marzec to były miesiace kłamstw jej . Ciagle cos wymyslała bajerowała aby sie ze mna nie spotkać i wogole. Nastepne miesiace przebiegały juz lepiej i dopiero jak w Maju poznała moich rodziców przyjechała do mnie zaczął sie raj dla nas oboje. Zero kłutni spedzalismy czas wszystko jak w najlepszym. Wszystko pieknie ładnie ale do Października gdy zerwała ze mna z powodu zazdrosci. Ze nie pozwalam jej wyjsc na impreze z kolezankami , ze jestem zazdrosny ze ktos napisze i wogole. Po 2 dniach wróciła. Wszystko dobrze pieknie Luty ferie spedzamy czas przyjeżdzałem ja do niej ona do mnie nagle bum. Adrian to niema sensu zrywamy. Po kilku dniach pisze Adrian przepraszam kochasz mnie ?. No i wrócilismy do siebie. Zaczeło nam sie układać wróciła do niej najlepsza przyjaciółka która straciła przemnie. Dała jej wybór albo ona albo ja. No i aktualnie odeszła odemnie. Powiedziała ze to niema sensu ze kocha mnie ale nie zalezy jej tak bardzo.. Wiele razy była namawiana przez kolezanki ( siostre cioteczna ) aby juz skonczyła to bedzie miała wolne zycie. Powiedzcie mi drogie panie co ja mam zrobić ? jak ja ją kocham ? dać jej czas ? jak zawsze ? czy poprostu wypisywac do niej az wreszcie zrozumie. Sluchajcie nie wierze poprostu ze dziewczyna spotyka sie ze mną w poniedziałek ściska mnie w szyi i mówi :" Nie zostawisz mnie dla innej " ? i nagle to robi ? Poprostu nie dowierzam. Z góry dziekuje za pomoc i przepraszam za błedy ort.. pisze w wielkiej rozpaczy.. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×