Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kierrowca

Jak oczyścić skórzaną tapicerkę samochodu

Polecane posty

Gość Kierrowca

Mam w samochodzie skórzaną tapicerkę białego koloru. Dzinsy, mimo że kilkakrotnie prana zafarbowały skórę na niebiesko. Popularne środki do czyszczenia skór nie usuwają przebarwień. Macie jakąś radę?? A co z dżinsami, wyrzucić czy zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a może odrobinę octu ? tylko spróbuj najpierw na jakimś niewidocznym kawałku (chociaż tam pewnie nie będzie plam). My mamy czarną skórę, ale następnym razem będzie normalna tapicerka, skóra jest straszna w pielęgnacji w aucie i niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierrowca
Dziękuję za podpowiedź, spróbuję tak zrobić. Mam już kolejny samochód ze skórzaną tapicerką. Poprzednia była ciemna, koloru grafitowego, ale jeszcze wcześniejsza także jasna i nie brudziła się. Oglądałem inne samochody z jasnymi tapicerkami i takiego problemu nie zauważyłam. Przecież inni także jeżdżą w dżinsach. Zastanawiam się czy to moje portki są takie farbujące, czy też taka felerna tapicerka mi się trafiła. A jedno i drugie wydaje się być wysokiej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierrowca
No niestety, gość ma rację. Elegancja nie zawsze idzie w parze z praktycznością. Spróbuję czyszczenia po świętach. O rezultatach napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleczko do zmywania makijazu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam, że mleczko do demakijażu lub płyn miceralny są dobre do czyszczenia skórzanej tapicerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare mydlo i delikatna szczoteczka , ciepla woda ,wszystko schodzi , pozniej konsrwcja skory , dobry jest preparat na shelu do knserwacji skory , dobrze wchodzi w skore i ladnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skórzaną tapicerkę białego koloru" Kozaczki białe do kompletu też masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierrowca
Jestem facetem i NIE JESTEM kochającym inaczej więc białych kozaczków NIE MAM. Tak naprawdę to w ogóle kozaczków nie mam. Rozglądam się za Kozakami Dońskimi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaAlexandra
Oddaj samochód do firmy zajmującej się czyszczeniem tapicerek samochodowych, będziesz miała pewność, że nic nie zniszczysz nieodpowiednimi środkami. Przed świętami moja Kia przeszła kilka zabiegów upiększających, w tym właśnie pranie tapicerki, w serwisie http://www.sztukalakierowania.pl Są w Warszawie, ale nie tylko. Poszukaj informacji na ich stronie www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare mydło w płynie, miękka ściereczka i woda destylowana. Tylko nie można mocno trzeć ani przemoczyć. Mleczko też jest dobre. Na przyszłość położyć narzutę albo postarać się o ochraniacze. Dżinsy, nawet dobrej jakości, mogą farbować jeszcze po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok z cytryny na małe plamy, szare mydło w płynie, miękka ściereczka i woda destylowana na duże. Tylko nie można mocno trzeć ani przemoczyć. Mleczko też jest dobre. Na przyszłość lepiej położyć narzutę albo postarać się o ochraniacze. Dżinsy, nawet dobrej jakości, mogą farbować jeszcze po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znajdziesz na pewno duzo akcesoriow ktore beda przydatne podczas renowacji takiej tapicerki www.artmeb.pl zakupisz tez w tym sklepie nowa w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×