Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Proszę was o pomoc ! pilne !

Polecane posty

Gość gość

Witam was drodzy mam problem . Otóż jestem z moim chłopakiem 3 lata Ja mam 18 on 19 .ale jest taki problem który tkwi w tym ze od dłuższego czasu nie widzę żeby jakoś okazywał ze mu na mnie zależy :( . ! Po pierwsze zaczął mnie oklamywac np. Do wiedziałam się od jego brata ze był na imprezie a mi nic nie powiedział Po 2 to pisał z inną ze jest śliczna i się chce z nią spotkać , rozmawialam z nim a On twierdzi ze się tylko wyśmiewał z kolegą na żarty -_- nie wierze w to , malo jest mną zainteresowany , dzisiaj była kolejna sytuacja byliśmy na zakupach stała szatynka no nie kłamiąc atrakcyjna dziewczyna a on się popatrzył na nią i się usmiechał do niej .-_- mam przez to kompleksy ze mówi o Lubie czarne długie włosy ,duży biust i TD. Nie potrafię nim zerwać :( zaczęliśmy chodzić ze sobą jak miałam 15 lat , a on 16 :( tak mi przykro się robi niemam komu się wygadać :( wiec pisze do was Drogie dziewczyny może wy bylyscie w podobnej sytuacji ? Może mi doradzicie co zrobić zeby się bardziej interesował mną ? Nie chce go stracić :( . nie znacie nas Ja wiem ale może z punktu waszego widzenia coś mi doradzicie :( bo juz nie wytrzymuje tak : to strasznie boli :/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×