Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiekszosc z was nie ma nigdy nic logicznego do powiedzenia

Polecane posty

Gość gość

Czytajac ciebie czasem odnosze warazenie ze jestes debilem i warcholem z bloku o 12 m. kw. zamknietym w betonie z ograniczonym doplywem powietrza :( Lub jestes Warcholem wiejskim cuchnacym kozami i baranami Taka inteligencje mamy na forum tym :(( Teraz Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idą dwie zakonnice: siostra Matematyka (M) i siostra Logika (L). Siostra M mówi: - Widzisz tego mężczyznę, który idzie za nami od dłuższego czasu? - Tak. - Za 2 min nas dogoni. - Zgodnie z prawami logiki musimy się rozdzielić, a wtedy pójdzie tylko za jedną z nas. Spotkamy się w zakonie. Do zakonu przychodzi pierwsza siostra M. Parę min później siostra L. Siostra M pyta się: - O Boże, o Boże ! I co się stało? - Zgodnie z prawami logiki mężczyzna mógł pójść tylko za jedną z nas i wybrał mnie. - I co i co ? - Zgodnie z prawami logiki gdy przyspieszyłam, on również to zrobił. - I co dalej? - Zgodnie z prawami logiki zaczęłam biec, a on zrobił to samo. - O Boże ! I co? - Zatrzymałam się i on zgodnie z prawami logiki zrobił to samo. - O Boże, o Boże i co? - Podciągnęłam do góry sutannę, a on zgodnie z prawami logiki zdjął spodnie. - O Boże, o Boże ! I co? - Zgodnie z prawami logiki zakonnica z zadartą suknią biegnie szybciej, niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu są głownie baby plujące jadem na siebie nawzajem. Nigdy za nic nie winią faceta, za śmierdzące, byle jakie gacie utopiłyby się nawzajem w łyżce wody. Ex i obecne, ciężkie idiotki licytujące się która lepiej panu i władcy daje. Jak bardzo nienawidzą dzieci byłego i tak w kółko. Obecne (chwilowo) przy gaciach za chwile będą za stare i wrócą tu jako ex i będą znowu charkać na inne tylko z innego punktu widzenia. jako poszkodowane, którym teraz skradziono te śmierdzące gacie. I tak w koło Macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powżej: niezła stronniczość, a może tak samo napisałabyś o eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły ten kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora - Pan się łapie w tej logice panie Profesorze? - Oczywiście, co za pytanie. - To ja mam taką propozycję panie Profesorze, zadam panu pytanie i jeśli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jeśli pan odpowie wywala mnie pan na zbity pysk. - OK niech pan pyta - Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest logiczne ani legalne? Profesor nie znal odpowiedzi postawił studentowi 5 i wola swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedź. Ten mu natychmiast odpowiada: - Ma pan 65 lat i jest pan żonaty z 25-letnią kobietą, co jest legalne, ale nielogiczne. Pana żona ma 20-letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien go pan wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten głupi kawał, tamten był lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z logika nigdy w prze nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Bo tu są głownie baby plujące jadem na siebie nawzajem. Nigdy za nic nie winią faceta, za śmierdzące, byle jakie gacie utopiłyby się nawzajem w łyżce wody. Ex i obecne, ciężkie idiotki licytujące się która lepiej panu i władcy daje. Jak bardzo nienawidzą dzieci byłego i tak w kółko. Obecne (chwilowo) przy gaciach za chwile będą za stare i wrócą tu jako ex i będą znowu charkać na inne tylko z innego punktu widzenia. jako poszkodowane, którym teraz skradziono te śmierdzące gacie. I tak w koło Macieju. Z logiki wychodzi ze jestes ta ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa zbyt glupie aby logicznie myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kawał jest bez sensu, bo posiadanie kochanka nie jest nielegalne. Jeżeli komuś, kto tę "śmieszną" rzecz napisał, wydaje się, ze jest logiczny, to jest w grubym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×