Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś kto walczy z cerą naczynkową CHCE MI SIĘ PŁAKAĆ

Polecane posty

Gość kissandra33
Oj tak zdecydowanie polecam Mirvaso, bardzo warto bo na prawdę działa szybko a efekty utrzymują się długo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDX
Zgadzam się i też polecam, na prawdę warto wydać kilka złotych i mieć spokój na buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić czy ni kupić i poszukać czegoś innego. Taki dobry ten Mirvaso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso przepisał mi lekarz. Działa szybko i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Grunt to stosować mirvaso zgodnie z zaleceniem lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj lekarza o mirvaso tak jak mówią poprzednicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim opiniom spróbowałam i nie żałuję. Mirvaso na prawdę bardzo dobrze się sprawdza! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kurowałam się mirvaso i mam tylko dobre wspomnienia z kuracji i również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po kuracji przy użyciu mirvaso. Świetny lek, nic się lepiej w moim przypadku nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skonsultować się z lekarzem i wypytać o mirvaso. Mi pomógł i dzięki niemu zapomniałam o moim problemie z rumieńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam mirvaso! Jestem jego działaniem zachwycona. Już po 30 minutach od zastosowania nie było śladu po czerwonej twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso pomaga mi już od pół roku i nawet gdyby był jakiś inny lek na rumień to za żadną cenę bym nie zamieniła go. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga maseczka z dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie sobie go kupiłam. Kosztował mnie 180 pln i bardzo ale to bardzo jestem zszokowana, że to faktycznie działa 30 minut i na buzi nie ma wypieków! Nie myślała, że tak łatwo to pójdzie. MIRVASO polecam wszystkim z tego typu problemem jak czerwona twarz czy rumieniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój problem z rumieńcem różowatym doprowadzał mnie już do obłędu! Nakładałam tony podkładu aby to zakryć a i tak nie pomagało już nie wiedziałam co mam robić z moją buzią czerwoną jak burak. W końcu trafiłam na mirvaso to było jak cud po nałożeniu mijało 30 minut a moja twarz była zupełnie normalna beż żadnych czerwonych wypieków! Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mirvaso rumieniec to już nie problem! Na początku troszkę mnie przeraziła cena która wynosi 180 zł ale okazał się bardzo wydajny i starcza na długo :) Po 40 minutach od nałożenia nie ma śladu po czerwonej buzi aż do 12 godzin. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso jest zemną dobrych kilka miesięcy i z tego co się orientuje to jest jedynym lekiem na rumień ale ze czystym sumieniem stwierdzam że za nic w świecie nie zamieniała bym go :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam mirvaso na problem z rumieńcem! Dzięki niemu możesz wrócić choć na jeden dzień do czyściutkiej twarzy bez czerwonych wypieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

U mnie na przebarwienia skóry bardzo dobrze sparwdził się zabieg Emerge. Dzieki niemu nie mam już sladu po przebarwieniu. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/  i poleca fajna placówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×