Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaa2222222

2 letnie dziecko chrapie. pomocy

Polecane posty

Gość mamaa2222222

synek ma 2 lata i 3 miesiące. juz druga noc chrapie przerazliwie (przed chwila zasnal i chrapie tak ze skupic sie nie idzie, martwie sie). jutro mam zamiar pojsc do pediatry bo jakies pol roku temu tez tak bylo i okazalo sie mial angine ropna (zero kataru, kaszlu, goraczki). pediatra zasugerowala nam tez ze moze miec przerosniety migdal i z tego powodu czasem chrapie. generalnie jest zdrowym dzieckiem. byl chory zaledwie 4 razy. moze to chrapanie ze zmeczenia? jest bardzo aktywnym dzieckiem. nie chodzi co prawda jeszcze do przedszkola ale dzien spedzamy intensywnie (spacery, zabawy). spi w nocy 12 godzin a 12 godzin jest na chodzie. co o tym myslicie drogie mamy? prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako dziecko bardzo chrapalam. Mialam przerosniete migdalki. Po wycieciu problem zniknal. Tyle że u mnie poza cjrapaniem byly ciagle infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc migdał. Ja sugeruję wizytę u laryngologa a nie pediatry! Pediatra może cię zbyć laryngolog to specjalista od nosa i gardła. Poza tym mlody moze mieć niedrożny nos i laryngolog mu tam może zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwuniaM
to moga byc migdalki, zazwyczac trzeci. z ty,i migdalkami to jest tak, ze co lekarz to teoria..jedni karza wycinac, inni nie, potem jeszcze okazuje sie ze dziecko jest za male itd itp. Ja poszlam do dr Michalika z MML i okazal osie ze wycinanie na razie nie jest konieczne, ale musimy monitorowac. a klinika fajna, maja dobre podejscie do pacjenta, daja badania na plytce itdwww.mml.com.pl a pediatrzy rzeczywiscie odsylaja z kwitkiem, oni sa od antybiotykow i syropkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupadupeczka
to niech se chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez chrapal w nocy. Pediatra nic nie widzi al, poszlismy do laryngologa. Okazalo się ze trzeci migdal przerosniety. Wycielismy we czwartek i od tego czasu syn nie chrapie ( 6 dni od zabiegu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaAnna
O, my też byliśmy w MML na badaniach, fajna sprawa, dostaliśmy badanie na płytce. Teraz rozkminiamy co z tym migdalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też chrapał. Okazało się że przyczyną jest trzeci migdał.Przy okazji wyszło wysiękowe zapalenie ucha (nie daje zewnętrznych objawów - trudno zauwazyc niedosłuch u małego dziecka). Jesteśmy miesiąc po usunięciu migdała i drenażu uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×