Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak stworzyć stronę internetową

Polecane posty

Gość majjo33

Ja akurat prowadzę firmę, więc potrzebowałam dobrze wyglądającej oraz przede wszystkim działającej strony internetowej. Poczytałam opinię w sieci i zdecydowałam się na firmę www.setit.pl . Nie dość że pomogli mi wybrać najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie, to i podpowiedzieli w co zainwestować, aby bylo jeszcze lepiej. Moim zdaniem super sprawa i podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa

Jestem trenerem personalnym i stronę wizytówkę praktycznie idealnie dopasowaną do moich klientów dostałem od https://intle.pl/. Rozmawiałem dość długo o potrzebach, zaproponowali mi sporo pomysłów. Wiele się sprawdza rzeczywiście i z czystym sumieniem polecam. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości rozszerzę stronę o sklep internetowy, pewnie Shoper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiria

Po  co samemu męczyć się z zakładaniem strony internetowej? Lepiej zostawić to profesjonalistom, którzy się na tym znają. Ja ze swojej strony mogę ci gorąco polecić BxM Multimedia, nie dość ,że stworzą dla Ciebie bardzo intuicyjną stronę, to jeszcze pomogą w wypozycjonowaniu jej, a to jest również ważne. Zresztą zlecając im zrobione strony masz gwarancje, że wszystko zostanie zrobione jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plewiak

Wydaje się że zrobić stronę  internetową łatwizna,niekoniecznie http://dsim.pl/niezwykle-wazne-strony-internetowe/ trzeba się przy tym namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BxM Multimedia to firma która zadba o Twoją strone od początku do końca, korzystałam i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z usług firmy BxM Multimedia i nie mam żadnych zastrzeżeń, na każdym etapie realizacji zamówienia kontakt był bardzo rzeczowy i jasny, uwzględniali wszystkie moje pomysły dodając również swoje na skutek czego powstała naprawdę fajna inteligenta strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie polecam zlecać tego osobie, która jest najtańsza. No chyba,ze ma to byc jedynie prosta wizytówka firmy. Nie powinniście się sugerować ceną bo potem strona bedzie chodziła wolno, nie będzie dzialala na urzadzeniach mobilnych czy będzie brzydka wizualnie (a coś takiego moze zniechecić potencjalnego klienta). Jeśli mogę tutaj polecić dobry cms do stworzenia strony to będzie to drupal:

https://smartbees.pl/uslugi/drupal

Takie strony są proste jeśli chodzi o przyszły rozwój. Oraz wygodne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BxM Multimedia to naprawdę warta polecenia firma, miałam przyjemność współpracować z Nimi i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - proste, ale odpowiedź już nie. Generalnie zależy od tego jakie masz oczekiwania co do strony

1. do czego potrzebna - wizytówka, szersza oferta, sklep
2. umiejętności - jeśli jakieś masz to możesz skorzystać z gotowych systemów CMS (Wp, Joomla)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakość wykonania z pewnością oferuje BxM Multimedia :) Korzystałam i naprawdę nie ma na co narzekać i co ważniejsze cena jest jak najbardziej adekwatna do stworzonej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:59, Gość gość napisał:

Potrzebuję stworzyć stronę internetową. Czy ktoś kto kiedyś w szkole miał informatykę da sobie z tym rade?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką stronę chcesz stworzyć. Tylko najpierw naucz się obsługi domen i najprostszego serwera WWW oraz jak wgrywać pliki na FTP. Oczywiście możesz skorzystać z dostępnych narzędzi w panelach administracyjnych. Tak naprawdę dużo można by na ten temat mówić. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i jakiej strony potrzebujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zleć to osobom, którzy na tym się znają, po co się denerwować i tracić niepotrzebnie czas, ja od siebie mogę polecić firmę BxM Multimedia, u nich zawsze można liczyć na fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×