Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashantix3

Folia spozywcza, a pieczenie w piekarniku

Polecane posty

Gość ashantix3

Mam pytanko. Mam blache do pieczenia z nieprzywierajaca powloka. Jest jeenak napisane, by posmarowac ja olejem. Jako osoba na diecie chcialabym tego uniknac i zastanawiam sie, czy moznaby wylozyc blaszke folia spozywcza? Nic sie nie stanie? Czy babka upiecze sie normalnie i ladnoe wyjdzie z formy? Nie stopi sie ta folia? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast folii daj papier do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmaruj najtańszą margaryną. 180 k.kalorii na 100 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ta folia niebardzo? Niektórzy robia tak warzywa i miesa, myslalam, ze wyjdzie i babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze w sumie.. jesli uzyje 5gramów margaryny na cala blache, to wyjdzie jakies 2 kalorie na jednym kawalku, czyli tyle co nic. Myslalam, ze to bardziej zwiekszy kaloryczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zamiar na diecie jeść ciasto to uwierz, że nie ma żadnego znaczenia czy w nim będzie łyżka masła więcej czy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie wolno piec folii spożywczej stopi się na sto procent, przywrze do blachy, blacha będzie do wyrzucenia, potrawa pieczona na niej też posmaruj tłuszczem, jak jest w przepisie, lepiej dodać kilka kalorii niż zmarnować całą babkę poza tym sporo tego tłuszczu zostaje na blaszce i nie wsiąka w potrawę, to jest tylko "smarowidło"dzięki któremu babka wychodzi z formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, żeby można było jaką kol wiek folię wkładać do piekarnika. Jeżeli poszukujecie dobrej jakości folii i woreczków foliowych to mogę polecić wam www.silverpack.pl Mają ciekawą ofertę i są otwarci na nietypowe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×