Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzeniamoje

Marzę o wystawnym życiu...

Polecane posty

Gość gość
"Ja nic nie ryzykuję a mam pełną lodówkę." Taa... Porcji rosołowych! Buahahahahahahaha :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@El Camillo - Może pozostać z tym co ma. Zawsze można zweryfikować swoje plany. Nikt nie może ją zmuszać do podjęcia jakichkolwiek działań.@@ . Odp RR - Tak, zawsze można zweryfikować plany...ale żeby zweryfikować plany będzie musiała podjąć inne Działania, inaczej żadne weryfikacje nie zadziałają. Owszem nikt jej nie musi zmuszać do zmian. * * @El Camillo - Jak to "Kto nie ryzykuje - ten nie je"? Ja nic nie ryzykuję a mam pełną lodówkę...@@ . Odp RR - Czy aby na pewno niczego nie ryzykujesz ?? Samo to, że nie masz gwarancji zatrudnienia. W każdej chwili możesz być zwolniony i to bez powodu. Pamiętaj jesteś w 100% uzależniony od swojego szefa, a wiesz jacy są szefowie...Nigdy nie wiadomo kiedy zmieni zdanie. * * @El Camillo - Ryzyka nie ma. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie zbyt wiele, to nie musi obawiać się, że coś mu nie wyjdzie.@ . Odp RR - No właśnie...nie wyobraża sobie zbyt wiele. Jeśli chce zarabiać dość pieniędzy na utrzymanie, to niestety musi sobie wiele wyobrażać, bo kto mało sobie wyobraża, to mało zarabia. Aby być wielkim człowiekiem, trzeba mieć wyobrażenia siebie w wielkich dziełach a to jest obarczone ryzykiem. Czyli Małe wyobrażenia - mały człowiek, mało pieniędzy; Duże wyobrażenia - duży człowiek, dużo pieniędzy. * * @El Camillo - Ale nie każdy musi coś kupić. I nie należy mieszać ludziom w głowach, żeby tylko coś wzięli wbrew swej woli, bo szybko się do ciebie zrażą.@ . Odp RR - Tak zgadza się :) * * @El Camillo - Ostra selekcja smiech.gif Jak masowe łapanki, które codziennie organizujecie na nowych naiwniaków można nazwać selekcją jezyk.gif@ . Odp RR - Podczas rozmowy z obywatelem dokonuje się selekcji. Bardzo dobrze wyszkolony MLM'wiec po kilku zdaniach obywatela jest wstanie stwierdzić czy nadaje się do Współpracy czy Nie :) * * @El Camillo - Nie tylko moja. Na te wasze przekręty nabiera się już coraz mniej ludzi i musicie się z tym pogodzić żuczki oczko.gif@ . Odp RR - Jeśli mówisz o Złych dystrybutorach to się zgodzę. Reszta rzeczy niestety polega na zrozumieniu działania: Gospodarki i Ekonomi a niestety większość ludzi nie czai w ogóle o co kaman. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Taa... Porcji rosołowych! Buahahahahahahaha@@@ . A od kiedy to kostki rosołowe trzyma się w lodówce tępy mlm-ku? :D No chyba, że te dystrybuowane przez twoją pseudo firmę MLM. Wiadomo, że szybciej się psują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafal Ruszkiewicz: . @@@Odp RR - Tak, zawsze można zweryfikować plany...ale żeby zweryfikować plany będzie musiała podjąć inne Działania, inaczej żadne weryfikacje nie zadziałają. Owszem nikt jej nie musi zmuszać do zmian.@@@ . Nie, wystarczą jedynie same plany. Przecież nie musi podejmować żadnych wiążących decyzji. . . @@@Odp RR - Czy aby na pewno niczego nie ryzykujesz@@@ . Nie, niczego nie ryzykuję i mam się dobrze. . . @@@Samo to, że nie masz gwarancji zatrudnienia. @@@ . A jak się to ma do mojej pełnej lodówki? Co ma piernik do wiatraka? ;) Poza tym mam gwarancję zatrudnienia. . . @@@W każdej chwili możesz być zwolniony i to bez powodu. Pamiętaj jesteś w 100% uzależniony od swojego szefa, a wiesz jacy są szefowie...Nigdy nie wiadomo kiedy zmieni zdanie.@@@ . I to jest właśnie to słynne mlm-owskie pierniczenie ;) Opowiadacie takie pierdoły zasłyszane na szkoleniu, żeby zrobić ludziom wodę z mózgu. Nie mogę zostać zwolniony w każdej chwili ani bez powodu. I szefowie wcale nie zmieniają tak często zdania. Jest takie coś jak Umowa o pracę i jej należy przestrzegać. Nie wiem, może śmieszne MLM-y robią sobie z ludzi jaja, ale porządne firmy respektują umowy, które podpisują z ludźmi. . . @@@No właśnie...nie wyobraża sobie zbyt wiele. Jeśli chce zarabiać dość pieniędzy na utrzymanie, to niestety musi sobie wiele wyobrażać, bo kto mało sobie wyobraża, to mało zarabia. @@@ . Nieprawda. Wyobraźnia nie ma nic do tego. To zależy jaką pracę znajdzie. . . @@@Aby być wielkim człowiekiem, trzeba mieć wyobrażenia siebie w wielkich dziełach a to jest obarczone ryzykiem. Czyli Małe wyobrażenia - mały człowiek, mało pieniędzy; Duże wyobrażenia - duży człowiek, dużo pieniędzy.@@@ . Wybacz, ale śmieszne mlm-owskie firmy trudno nazwać "wielkimi dziełami" ;) Bardziej piramidami finansowymi, które mają na celu wyłudzenie pieniędzy od jeleni, którzy do nich wstępują. Poza tym nie wiem jak wielkie wyobrażenia mają dać wielkie pieniądze. Wyobrażać można sobie wiele ale trzeba też pracować, bo nic z tego nie będzie. . . @@@Podczas rozmowy z obywatelem dokonuje się selekcji. Bardzo dobrze wyszkolony MLM'wiec po kilku zdaniach obywatela jest wstanie stwierdzić czy nadaje się do Współpracy czy Nie@@@ . Raczej nie ma żadnej selekcji, zwykle ten "Bardzo dobrze wyszkolony MLM'wiec" bierze każdego "jak leci". Gdy widzi, że potencjalna ofiara nie jest do końca zdecydowania na NIE, to od razu wciska starter i "a zapiszę Cię teraz, po co czekać" itd. Wiadomo, im dłużej się zastanawiać nad tym s**tem to szanse maleją, że kogoś złapiecie ;) . . @@@Podczas rozmowy z obywatelem @@@ . Towarzysze i obywatele :D Co za specjalistyczne słownictwo :) Widać, że te MLM-y to komunistyczne twory. Może jeszcze sprzedajecie produkty na kartki i wystawiacie talony na mercedesy :D . . @@@eśli mówisz o Złych dystrybutorach to się zgodzę. Reszta rzeczy niestety polega na zrozumieniu działania: Gospodarki i Ekonomi a niestety większość ludzi nie czai w ogóle o co kaman..@@@ . Nie, miałem na myśli wszystkich MLM-owskich oszustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@El Camillo - Nie, wystarczą jedynie same plany. Przecież nie musi podejmować żadnych wiążących decyzji.@ . Skoro ma robić plan, to po cholerę ma go robić, jeśli nic z niego nie wdroży w życie ?? Wtedy nic się nie zmieni u niej. Aleś palną głupotę El Camillo :/ Po tej wypowiedzi Twojej, niestety będę musiał urwać całą konwersacje :/ . To pokazuje jak El Camillo ma mało w głowie...Robić plany po to aby sobie były...Co za Żenada. Istny koszmar i El Camillo komuś doradza ?? Nie pojmuje. . Po co są plany ?? Po to aby pokierować swoim życiem. A po co jest plan, którego nie wdrażamy w życie ?? Po Nic. Nie wdrożony plan to beznadziejny plan. Nic Nie Warty Plan. . Na tym kończę wszystko....Jak można komuś doradzać a potem palnąć taką głupotę jak wyżej :/ Masakra. . Na reszcie odpowiedzi El Camillo nie mam sił odpowiadać, po tej odpowiedzi wyżej udzielonej przez niego. . Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rafał Ruszkiewicz: @@@Skoro ma robić plan, to po cholerę ma go robić, jeśli nic z niego nie wdroży w życie ?? Wtedy nic się nie zmieni u niej. Aleś palną głupotę El Camillo :/ @@@ Nie większą niżeli ty, mlm-owski półgłówku. Ona niczego nie chce zmieniać. Jedynie prosiła o poradę. Na pewno będzie polegać na doradztwie mlm-owskiego oszusta. - - - @@@Po tej wypowiedzi Twojej, niestety będę musiał urwać całą konwersacje :/@@@ Nie tępaku. Po prostu nie masz już co powiedzieć. Skończyły się twoje pseudo argumenty. Poza tym zostałeś zdemaskowany i już nikogo nie naciągniesz na te swoje pseudo biznesiki. - - - @@@To pokazuje jak El Camillo ma mało w głowie... @@@ A co ty masz w głowie mlm-owski pustaku? Pewnie sieczkę ;) Czego mądrego nauczyli cię na tym szkoleniu w pizzerii? ;) - - - @@@Robić plany po to aby sobie były...Co za Żenada. Istny koszmar i El Camillo komuś doradza ?? Nie pojmuje.@@@ Masło jest maślane ;) Typowe mlm-owskie zagrywki. Zanudzić rozmówcę pierdołami a taki łatwiej da się omamić ;) - - - @@@Po co są plany ?? Po to aby pokierować swoim życiem. A po co jest plan, którego nie wdrażamy w życie ?? Po Nic. Nie wdrożony plan to beznadziejny plan. Nic Nie Warty Plan.@@@ Odkryłeś Amerykę :) Troll Rafał kolejny raz chciał zabłysnąć i znowu mu nie wyszło ;) Poza tym ciągle powtarzasz te same brednie. - - - @ @ @ Na tym kończę wszystko....Jak można komuś doradzać a potem palnąć taką głupotę jak wyżej :/ Masakra. @ @ @ Masełko jest maślane a troll Rafał znowu się powtarza ;) I dalej plecie trzy po trzy :) - - - @@@Na reszcie odpowiedzi El Camillo nie mam sił odpowiadać, po tej odpowiedzi wyżej udzielonej przez niego.@@@ Nie masz sił ani argumentów mlm-owski krętaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×