Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenka1234

wypadanie włosów

Polecane posty

Gość magdalenka1234

witam! 4 tygodnie temu pofarbowalam wlosy.. byla to naprawde beznadziejna decyzja. z natury jestem blondynka, wlosy na czarne farbuje juz od zeszlego roku. niestety miesiac temu farba mnie uczulila, wlosy wypadaja codziennie bez przerwy. w ciagu miesiaca wypadlo mi jakies 3/4 wlosow. moze ktos z was spotkal sie z podobnym problemem i ma na to rade? oczywiscie stosuje wszelkie leki, witaminy, nic nie pomaga. pomocy, pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1234
moze jednak daloby sie tego uniknac jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1234
narazie stosuje leki ktore przepisal dermatolog i inne witaminy i odzywki, mam nadzieje ze stan skory glowy i wlosow sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj systematycznie leki przepisane przez dermatologa, na pewno się polepszy, po prostu skóra tak zareagowała na farbę, mieszki chyba się nie uszkodziły, więc włosy pewnie odrosną :) Ja miałam inny przypadek, przez branie tabletek antykoncepcyjnych uaktywniło mi się łysienie androgenowe i strasznie przetrzepało mi włosy, do tego linia czoła się cofnęła, a miałam piękne włosy, niestety ja jedyne co teraz mogę to utrzymywać ten stan który mam, albo zbierać na przeszczep włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1234
dziekuje, bede stosowac nadal : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po ciąży bardzo wypadały, dosłownie garściami, z gęstego kucyka zrobiła mi się mała kitka :(, nie chciałam ścinać więc kupiłam sobie na wypróbowanie bio silicę, biorę już 3ci miesiąc, włosy mi już tak nie wypadaja, co widać po dywanie (mamy jasny, a ja mam ciemne włosy), odpływie prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne, że po ciąży wypadają, i normalne, że po jakimś czasie wypadać przestają, proste działanie hormonów, żadne tabletki na to nie pomagają, i wywaliłaś pieniądze bez sensu, bez tabsów byłoby to samo :P - Więcej: www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/mama-po-porodzie/Skad-sie-bierze-wypadanie-wlosow-po-ciazy_35958.html - "Cykl życia włosa składa się z trzech faz. Pierwsza to faza wzrostu (inaczej anagen), która trwa od 2 do 6–8 lat. W tej fazie znajduje się 90 proc. włosów, które mamy na głowie. Faza druga, katagen, to okres przejściowy, trwający około dwóch tygodni. W tym czasie włos przestaje rosnąć i przygotowuje się do wypadnięcia (jego koniec odrywa się od brodawki znajdującej się w mieszku włosowym i przesuwa bliżej powierzchni skóry). Trzecia faza, telogen, to czas spoczynku mieszka włosowego. Trwa od 2 do 4 miesięcy – w tym czasie kurczy się on i odpoczywa. Potem mieszek powiększa się, gdyż zaczyna tworzyć się w nim nowy włos. Wypycha on stary, który wypada. Podczas ciąży proces ten wygląda nieco inaczej. Poziom estrogenów jest podwyższony, przez co mieszki włosowe nie przechodzą w fazę katagenu. Włosy nie wypadają, a więc jest ich więcej. Dwa, trzy miesiące po porodzie zaczyna spadać poziom estrogenu, dlatego włosy zaczynają g***townie wypadać. Możesz stracić od 20 do 30 proc. włosów. Wśród nich są te, które nie wypadły podczas 9 miesięcy ciąży, i te, które wypadłyby właśnie teraz – dlatego masz wrażenie, że ubywa ci ich w ekspresowym tempie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasne ale własne
Jeśli leki nie pomagają to naprawdę świetną sprawą przy takim problemie jest mezoterapia. Naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że po ciąży jestem już ponad rok i włosy wypadały ciągle, zresztą to chyba coś z hormonami, mam w planach wizytę u endokrynologa, ale z włosami jest już dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinnia
Mnie zaczęły wypadać więcej ale nie aż tak dużo, ale za to były matowe, suche i plątały się. Mi akurat bio silica bardzo pomogła. Zawiera cenną cystynę i dużo skrzypu polnego. Już tak mniej więcej po miesiącu zaczęłam widzieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermenka
Ja od jakiegoś czasu stosuję nowy suplement diety CeCe Med Hair Complex i jestem z niego zadowolona. Zakupiłam głównie pod wpływem dobrych opinii dziewczyn na blogach i forach i teraz widzę, że z czegoś one wynikały. Bardzo dobry skład : biotyna, żelazo, cynk witaminy tak więc tabletki działają i to jest najważniejsze.Jakiś czas temu wpadłam w panikę związaną z tym,że włosy zaczeły mi bardzo wypadać, niemniej teraz udało mi się na szczęście to opanować.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×